Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az internetes kalkulátor...

Az internetes kalkulátor szerint ha valaki beküld fél liter vodkát, akkor 12 óra múlva még 1 ezrelék körül van a véralkohol-szintje. Ez lehetséges?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem mértem, de szerintem igen!!
2017. jan. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ember függő

én elég szarul bírom a piát és többek között ezért sem keverek semmit, tavaly céges bulin a literes üveg vodka több mint felét (kb 6,5 dl, gyümölcslével és ettem is) én ittam meg 75 kg-osan, kb 3-4 óra alatt....éjjel 2-kor még ittam, ezért 10 kor fújtam szondát, mielőtt kocsiba ültem, egyáltalán nem színeződött el

2017. jan. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gólyatáborban volt hogy megittunk fejenként kb fél liter vodkát egy délelőtt. Én felöntöttem másik fél liter narancslével, de így is túl gyorsan lement.


Délután 4-5 órára már semmit nem éreztem belőle, kb hat-hét órával később.

2017. jan. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Súlyfüggő. Egy 75-80kg körüli embernek tényleg akörül van 12 óra elteltével. Nyilván a nagyobb testtömegűnek már kevesebb a kisebb testtömegűnek még több. De az hogy kire hogy hat ez az 1 ezrelék nagyon változó, van aki ennyinél még tök normálisan tud viselkedni meg tenni a napi teendőit, van aki meg már full hülye és a gátlásai nagyrészét elvesztette.
2017. jan. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem, hogy ez akkor érvényes, ha végig ébren vagy, ha alszol gyorsabban bomlik az alkohol.
2017. jan. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!