Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 liter vodkatol es 5 üveg...

1 liter vodkatol es 5 üveg sörtöl milyen allapotba lehet kerülni? Akar halalos is lehet?

Figyelt kérdés
Ha par oran belül van elfogyasztva.
2017. febr. 28. 21:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
nyugodj békében....
2017. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ha tudnad mi a kerdes elözmenye...... De önhibadon kivül tudatlan vagy....
2017. febr. 28. 21:47
 3/17 Psycho válasza:

Leginkább ittas állapotba. :D

Valószínűleg aki ezt elnyalogatja az találkozik a nagy Őőőőő-vel. Nem irigylem a másnapját. Halálos talán nem. Persze attól is függ, kiről van szó. Volt ismerősöm (igen megtermett jószág) aki egy üveg vodkát egyedül ivott meg és csak becsiccsent kicsit. Mondjuk egy 30 kilós csajszinak ez lehet, hogy kivégzés.

2017. febr. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Phoney ***** válasza:
59%
Pár órán belül aránylag sokan meg tudnának halni 1 liter vodkától, ha nem hánynak.
2017. febr. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elajult es csak kb. utana fel orara kezdett el hanyni... Hanyt, hanyt de a vegen meghalt szegeny.... Csak arra lennek kivancsi, h lehetett e csak a pia az oka ?
2017. febr. 28. 21:59
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Simán alkoholmérgezést kapott, emellett ugye dehidratál is a sok pia. Egyszerűen megölte magát, nem véletlen viszik a merevrészegeket detoxba...
2017. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Kösz a valaszod!
2017. febr. 28. 22:20
 8/17 anonim ***** válasza:

"Csak arra lennek kivancsi, h lehetett e csak a pia az oka ?"


A halál oka benne van a halotti bizonyítványban. Egyébként egy-két órán belül elfogyasztva egy liter vodka okozhat alkoholmérgezést, ami pedig okozhat halált.

2017. febr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Erősen megmaradt bennem egy este emléke, amikor vodkanarancsot kevertünk, asszem pont 1 liter vodkából, ugyanannyi naranccsal. A többiek is kortyoltak egyet-egyet, de a nagyrészét én ittam meg, méghozzá 1-2 óra leforgása alatt... arra emlékszem, hogy utána jó hosszú idő kiesett, konkrétan annyira részeg voltam, hogy semminek nem voltam tudatában, nem voltam ott fejben. Aztán elég hamar jött is a rosszullét, szédültem, mindenem elgyengült, nem láttam, nem tudtam felállni, nem tudtam menni, alig kaptam levegőt, folyamatosan próbáltam hányni, de semmivel sem lett jobb. Iszonyatosan szenvedtem. Ez ment még kb. 2 órán keresztül, valahonnan szereztem vizet, próbáltam iszogatni, aztán végül elkezdtem kihányni a piát úgy tisztességesen, és még nagyjából félóra-óra kellett, hogy úgy érezzem, megmaradok, de még utána is bőven be voltam csiccsentve.

Nos, ha akkor, abban az állapotban még megiszok 5 üveg sört (ami szintén BŐVEN elég sok pia már önmagában is), vagy bármi piát, akkor nagy valószínűséggel én is meghaltam volna.

Sok a vagány, meg a masszív alkoholista, akik hozzá vannak szokva a napi 3-4 otthoni sörikéhez, meg heti 4x leugranak egy kommersz körtére a sarki kocsmába, sokan bírják a piát hihetetlen mennyiségben, de ettől függetlenül az alkohol, bármennyire is ellazít, tulajdonképpen méreg.

Elég gyakran kerülnek alkoholmérgezéssel kórházba, a többség megússza, de sajnos sokan nem.

Én tanultam a hibámból, de a legtöbben még mindig nem tudják felfogni, józanul SEM, hogy mi az a mérték és miért kéne tartani.

2017. febr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért kell úgy inni hogy beteg legyen valaki vagy akár meg is haljon? Mi úgy .és azért ittunk hogy jól érezzük magunkat. Fel dobta hangulatot , felszabadultunk és jó volt a társaság hangulata. Ezeket amiket itt leirtok , tényleg nem értem. Én azt se hogy a vodkát miért kell naranccsal keverni. Már ekkor valami hányinger keltő lesz belőle.
2017. márc. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!