Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jól bírom a piát, ha 2 dl...

Jól bírom a piát, ha 2 dl pálinkát meg sem érzek?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem jelent semmit. Nem tudjuk, milyen a fizikumod, milyen fizikai-lelki állapotban voltál akkor, mit ettél előtte, utána, milyen pálinka volt, ittál-e már életedben olyat, más alkoholra hogyan reagálsz, stb. De ha azt gondolod, hogy a válasz igen, akkor mi van? Az nem feltétlenül egy pozitív dolog, úgyhogy én nem lennék rá büszke. De a te dolgod.
2017. márc. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%

"jól bírod" = leterheled a májad vele. Gratulálok, kedves drogos. :)


Még egy kis fincsi tény: ráerőszakolod a májad, hogy próbálja jobban szűrni az alkohol nevű IDEG- ÉS IZOMMÉRGET, ezért minden mást kevésbé fog szűrni.

2017. márc. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmi vagy sem? Egyszer 2.5 dl töményt meg se éreztem. Egyszer. Adott esetben egy feles tokaji aszú vagy 3 dl sör is érezhető... Ami jó. Sokkal jobb, ha kevés sejtméreg elég egy kellemes alapállapothoz, olcsóbb, kényelmesebb, egészségesebb...
2017. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy büszke lennék rá, csak nem sokat ittam még, és meglepődtem, hogy rendszeres alkoholfogyasztó ezt már simán megérzi, én meg semmit. És igen, ez inkább rossz.
2017. márc. 16. 20:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyszer voltam spicces, akkor 1 üveg pezsgőt és 1 üveg cidert ittam.
2017. márc. 16. 20:57
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te úgy érzed az nem jelenti azt, hogy mások se látják rajtad. Csak nem szólnak.
2017. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem, mások sem. És ebben biztos vagyok.
2017. márc. 18. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!