Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyek a magukban is jól...

Melyek a magukban is jól fogyasztható vodkák?

Figyelt kérdés

Maximum 5-6000 Ft/liter áron.

Eddig olcsóbb vodkákat vettem.Azokat inkább hígítva fogyasztottam.De ezekből mostanában sehol sem találok csak "gyógynövényekkel" ízesítettet.Ezért az íze jobban érződik a narancslében.

Nekem tiszta vodka kell.Olyan amit magában is meg lehet inni ökölbe szorított kéz nélkül.



2017. ápr. 7. 16:56
 1/4 anonim válasza:
5-6 ezerert nem biztos, hogy talalsz nagyon franko minoseget. Nekem pl a finlandia nem volt olyan rossz eddig, (mondjuk nem tisztan ittam) es az belefer ebbe az arkategoriaba is
2017. ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Oké, hogy a gyógynövényes nem ízlik, de egyéb ízesített? Mert a Finlandiának vannak ízesítettjei, nekem tetszettek, különösen a grapefruitos meg az áfonyás, nagyon jók magukban is. Bár a legjobb talán, ha felhúzod szódával, jéggel, kis citromlé is mehet hozzá.
2017. ápr. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Absolut, Finlandia, Russian Standard, Smirnoff. Mindegyik belefér a 6 ezer/l alatti kategóriába, feltéve ha normális helyen veszed, pl. egy jobb italbolt, vagy metro. Ezek azért jól ihatóak magukban is. Nekem Absolut a kedvencem. Számomra az a leglágyabb, de sokan meg a Russian Standardet szeretik.
2017. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Absolut, Absolut Citron
2017. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!