Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hová tűnt a Lidl polcairól a...

Hová tűnt a Lidl polcairól a Western Gold?

Figyelt kérdés
A kedvenc whiskym volt, és egy pár hete már nem találom. Ritkán iszok, általában egyedül és valami ünneplésre, vagy jó kaja mellé, filmhez, de most pont kerestem, és nem találtam. Csak az az ócska Queen Margot van, ami scotch is, nem bourbon. Vettem ennek hiányában egy Jim Beam-et, de a Western Gold-ot valahogy jobban szerettem. Főleg, hogy pár hónapja a Jim Beam-et is lebutították.
2017. ápr. 11. 20:55
 1/7 Phoney ***** válasza:

Sajnos az olcsó bourbon whiskyk sorra tűnnek el itthonról az elmúlt években (vagy drágulnak meg annyira, hogy akkor már inkább Jim Beam).


A Jim Beam egyébként még most sincs annyira „lebutítva”, mint amennyire a Western Gold volt. Heaven Hillt próbálj találni olcsón, az is nagyon hasonló és felénk pl. most is lehet kapni 4-ért.

2017. ápr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor inkább valami drága között nézek szét majd, whisky szaküzletekben, a Western Gold azért jött be, mert ízvilágilag is tetszett, nem kellett érte messze mászni (itt van mellettem egy Lidl), és árban is rendben volt. Van valami hely, ahol minőségi whisky-ket lehet kóstolni? Whisky-fesztivál féleség.. Vagy valami hasonló, mert nem akarok 15 üveggel megvenni, amíg rájövök, hogy melyik is jön be leginkább.
2017. ápr. 12. 00:02
 3/7 Phoney ***** válasza:

A whiskynet most nyitott egy bárt a boltja mellett, jó eséllyel náluk a legnagyobb a kínálat.


[link]


Mondjuk van még egy pár fővárosi bár, ahol kimondottan hatalmas a whiskyválaszték, de fejből nem tudom őket.

2017. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ADS termék volt, megszűnt az értékesítése.
2017. ápr. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
De vissza jöhet. Vagy jöhet más helyette. Vagy újítottan de az is lehet hogy teljesen eltűnik.
2017. ápr. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Phoney ***** válasza:
Maga a whisky nem tűnt el, ez amolyan „fapados noname bourbon”, az évek során több néven is találkoztam vele. A mostanában megjelent Penny Packer bourbon is ugyanez, illetve ha lehet még kapni, akkor az aldis Clarke's, meg az Old Blacksmith szintén. (Nem jártam utána, hogy egyezik-e a gyártó, de maga a whisky teljesen ugyanolyan.)
2017. ápr. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Itt Nagyváradon (Erdély) még most is van a Lidl-ben, 26,80 lej(kb 1850 forint).
2017. ápr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!