Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ismertek nagyobb borkedvelo...

Ismertek nagyobb borkedvelo tarsasagot?

Figyelt kérdés

Akik gyakran ulnek ossze borozgatni.

Szerintetek lenne igeny egy budapesti kisebb borasz events hallra amit kiblehetne berelni min. 3 orara max egy napra.

Olyasmi lenne mint pl a mandiner.bort ha olvassatok sokszor van foto az astorian levo irodajukrol ahol van egy bor kostolo szoba valszeg egy targyalo.

Ba ilyesmi nagy asztalos helysegre lenne igeny?

Ha te tagja vagy barmilyen ilEsfajta tarsasagnak kiverelnetek?

Lennenek hutok, kulfuralt mosdok kisebb elokeszito konyha...



2017. ápr. 13. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Ne vedd szemelyeskedesnek, pusztan a velemenyem: ha a helyesiras se megy, nem tunsz tul igenyesnek. Tehat ezt a posztot latva nem gondolnam, hogy annyira tolongananak az emberek. Mobilrol irok en is, most nem az ekezetekre gondolok.

Szerintem az ilyen tarsasagok inkabb valami rendes etterembe jarnak inkabb ahol van borkinalat, mert nem olyan hangulatos egymagatokban megszabott idotartamra termet berelni. Ennyi erovel etteremben lehet enni inni, van egy hangulata a helynek stb.

2017. ápr. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos sok ilyen társaság van. Csak a tagság meghívásos alapon működik olyan embereknek, akiket tartanak annyira hogy tagok legyenek.
2017. ápr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bbk.sch.bme.hu
2017. ápr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mojjo ***** válasza:
100%
Ez halvaszületett ötlet. Ha egy társaság saját borkóstolót akar tartani, azt összehozza, és kész. Tudom, mert párat már magam is szerveztem :) Vagy valakinél, vagy tényleg egy megcélzott borbárba beülve. Ha nagyon sokan vannak, és nem borbárba akarnak menni, akkor esetleg felmerülhet a terembérlés igénye. De egyrészt ez egy baromi ritka dolog, nem hiszem, hogy soktucatnyi emberrel akar valaki saját kis baráti kóstolót szervezni, másrészt ha mégis, akkor van millió és egy bérelhető terem, megoldják. Egyfejezetten erre szakosodott hely kongana az ürességtől.
2017. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!