Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A LIDL-ben kapható 2 literes...

Zotya... kérdése:

A LIDL-ben kapható 2 literes "kannás" vörösbor nagyon ócska?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 18. 15:56
 1/4 anonim válasza:
Én nem vennék kannás vörösbort, inkább pennys la fiestat.
2017. ápr. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha hozzá vagy szokva a 400 forint alatti, üvegpalackos borokhoz is, akkor nem veszel majd észre különbséget


Mondjuk én savas ásványvízzel hígítva ittam "fröccsként"

De tényleg ha (mint én) az ócska minőséghez is hozzá vagy szokva, akkor nem ér majd trauma

2017. ápr. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, borzalmas, felejtsd el, még az üveges Toszka is jobb.
2017. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezzel a kannás minősítéssel már egy ideje óvatosan kell bánni..


a menő bortermelők is palackoznak igen jó borokat akár két literes pet palackba is, és bizony finom. ráadásul 1500-2000 ft/ kanna.


természetesen vannak "igazi" kannás borok, főleg itt a nyóckerben okádnak tőle rendesen a lumpenek.



szóval, ha minősíteni akarsz, akkor vegyél egy lidli kannás vörösbort, és kóstold meg. Ne a más véleménye alapján ítélkezz.


amúgy mit jelent az "ócska"? hátha mást értek alatta.

2018. jún. 7. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!