Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem tudok inni alkoholt?

Miért nem tudok inni alkoholt?

Figyelt kérdés
Ez szó szerint igaz. Egy korty nem megy le a torkomon. Még szilveszterkor a pezsgőt sem tudtam meginni, kiköptem. A sör sem megy le a torkomon. Szó szerint semmilyen alkohol. Mikor van valami buli, mindig kérdik tőlem hát de miért nem iszik.. nem győzöm magyarázkodni, hogy nem szeretem és nem tudom meginni. Ráadásul, hogy fiú vagyok ez rá tesz egy lapáttal, mivel ahogy észrevettem, a fiúknál már mintha kötelező lenne az ivás a bulikon... 18/F

2017. máj. 21. 16:16
 1/5 anonim válasza:
Vannak ilyen fajta emberek. pl Apum simán megiszik egy üveg sört fél évente. Anyum SOHA nem iszik. Talán 25 éve 1 kortyot ha ivott (25 éve házasodtak) akkor is egy korty pezsgőt ivott. Én sem szeretem. Jó haverokkal havonta egyszer megiszok egy sört, de csak egyet és csak sört. Mondjuk baráti körben is csak ilyenkor isznak. Vannak ilyen emberek kész. 16/F
2017. máj. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kell inni. A férjem egyszer ivott egy pohár sört.
2017. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
21%
Én tegnap este megittam 2 Liter tablettás bort, meg 2 sört
2017. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Én is utálom. Anyuék alkalmakkor eröltetik de nem izlik. Ez van. Nem ciki. 13l
2017. máj. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 botimaster válasza:
0%

Nem kell inni, de én azt mondom, hogy szokj rá, mert később bajod lesz belőle.

12/F

2017. máj. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!