Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A whisky és a bor kólával üt...

A whisky és a bor kólával üt jobban, vagy magában?

Figyelt kérdés

2017. jún. 2. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Viszki a borral együtt.
2017. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván magában, mert a kólában nincs alkohol.

Viszont kólával többet meg tudsz inni.

2017. jún. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
# 2 Szerintem pont hogy kevesebbet. A kóla plusz folyadék, ami ráadásul szénsavas, ráadásul nagyon cukros és kalóriadús. Pár pohár után a torkodban érzed az édes cukros löttyöt és nem kívánod már. Tisztán whisky-t meg bort sokkal inkább le lehet küldeni.
2017. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy mondták már előttem, tisztán több lemegy belőlük, mert a kóla nagyon szénsavas, így nehezebb azzal sokat inni, így bár később üt majd be a pia, de akkoe rendesen, ha mondjuk 1:4-hez kevert whisky-kólát innál, az a sok szénsav miatt hamar ütne, de nem tudnál annyit meginni belőle. Bár ha a whiskyt 1:1 arányba innád kólával akkor abból azért szép mennyiség lemenne, és a szénsav miatt hamar is ütne, szóval talán úgy lehetne hamar berúgni és sokáig részegnek maradni, ha ez a cél. Az más kérdés hogy 1:1-hez keverve véleményem szerint nagyon szar íze van. Én a jó whiskyt tisztán iszom, a rosszat meg sok kólával, vagy gyömbérrel hogy úgy ahogy élvezhető legyen.
2017. jún. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4. nem azért kérdeztem, mert hamar be akarok rúgni, hanem mert csütörtök este elég sok boros meg whiskykólát megittam kb 1:4 arányban keverve és kíváncsi lettem volna, hogy magában hamarabb ütött volna-e be. 9-12óráig 3 dl-es pohárból ittam kb 20 kört. 1 óra körül kezdtem érezni hogy valami nem oké, de nem hánytam :p Szerintetek jól bírtam? (nem azért kérdezem mert be akarok vágódni valakinél hogy bírok inni vagy bármi iylesmi, hanem még nem igazán ittam úgy hogy be is rúgtam volna, csak egyszer kb 1 liter sört, meg kb 1 liter vodka narancsot, de akkor hánytam is rendesen)
2017. jún. 3. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

# 5

Ebben a 6 literben 1,5 liter szeszes ital volt.Ha ez mind whisky lett volna,akkor már nem élnél.Ha fele-fele,akkor is minimum detox...Ezért gondolom a fogyasztásod nagy része boros kóla volt.

2017. jún. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha 1:4-hez volt 20-szor 3dl, azaz 6 liter, akkor 1.2l volt benne a pia, de az igaz hogy valószínűleg több boroskóla volt mint whiskys. Főleg abból kiindulva hogy 1 liter vodkanarancstól meg 1 liter sörtől ha hányt a kérdező, akkor ha az 1.2 literből csak 3dl lett volna whisky akkor is az lett volna a vége minden bizonnyal.
2017. jún. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!