Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Wizz air repülőre lehet sört...

Wizz air repülőre lehet sört felvinni? Hogyan szállítsam?

Figyelt kérdés
Londonba fogok utazni nyáron, és szeretnék (sok) sört hazahozni, mivel gyüjtöm a sörösdobozokat.Hogyan tudom hazahozni? a repülőre gondolom nem vihetem fel, de nagyméretű feladott poggyászban lehet? Bontatlan 0,5 dobozos, vagy megivott, bontott formában szállítsam inkább? Esetleg posta? az talán nagyon drága lenne, és megsérülne... köszönöm a segítő válaszokat! :)

2017. jún. 14. 13:00
 1/4 anonim válasza:
100%
Lufthansával szoktam hozni sört Frankfurtból, persze feladott poggyászként. Mindig beteszem 3 zsaciba mert parázok, hogy eldurran a doboz. Megivottan felviheted a gépre is szerintem, mármint ha üres a doboz. Persze magyarázkodni biztosan kell majd a biztonsági ellenőrzésnél. :)
2017. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Fel lehet adni, persze. De nézd meg a Wizz Air honlapján hogy mennyibe kerül egy x kilós csomag feladása és számold át, nem biztos hogy így éri meg. A nehéz csomagokra rápakolnak nem kevés pénzt. Egy doboz sör fél kg, ha tényleg sokat akarsz hazahozni akkor az drága lesz.
2017. jún. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy sehol nem látom feltüntetve wizz airnál, ha "megveszem" díjszabás ellenében a feladott nagyobb táskát, a kis kézipoggyász (42*32*25 azt hiszem) mellette maradhat, vagy akkor csak a feladott poggyász lehet? csak 20 ezret szánok a sörre, és ott is biztos sokat fogok inni, (csak a megszokott napi 2-4) így nem lesz 20 kg-nál nehezebb szerintem. De nem fog beleférni a kézi poggyászba üresen sem.
2017. jún. 14. 21:06
 4/4 anonim válasza:
100%
A kis kézipoggyász igen, jár akkor is, ha van feladott poggyászod.
2017. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!