Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ezt az abszintot szerintetek...

Ezt az abszintot szerintetek hogy érdemes inni? Keverve vagy tisztán?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 21. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Mint ökör a vizet!:-)
2017. júl. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ez nem abszint, csak a neve "absinthe". A valódihoz nem sok köze van. Ha mindenképp erre akarsz kidob.. izé, kiadni ennyi pénzt, akkor a lenti ajánlás szerint hidegen és cukrozva idd, ami a te esetedben szerintem egyenlő a keveréssel.


Egyébként a lenti oldalt érdemes olvasgatni, ha többet szeretnél megtudni a valódi abszintról.


[link]

2017. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. Tudnál mondani ehhez hasonló árban eredeti abszintot?
2017. júl. 22. 02:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmilyen abszintot nem szokás se tisztán, se keverve inni.
2017. júl. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Phoney ***** válasza:
100%

Hasonló pénzért legfeljebb a 70%-os zöld Tunelt lehetne egy valódi, de elég fapados, kommersz abszintnak nevezni. Az abszint fogyasztása jeges vízzel hígítva történik, kb. 12% alkoholtartalommal (70%-nál ez kb. 5 rész víz), ízlés szerint cukrozva vagy anélkül.


Hasonló pénzért én mindig a török rakikat ajánlom rendes abszint helyett, ezek 7e Ft körül igen korrekt minőségűek, és hasonlítanak egy jó abszintra, ugyanúgy is kell őket hígítani, bár cukrozni nem érdemes. Manapság Tekirdag és Yeni rakit lehet itthon kapni, mindkettő jó, de a Tekirdag szerintem egyértelműen jobb.

2017. júl. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!