Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jägermeister 4 cl-t meg lehet...

Jägermeister 4 cl-t meg lehet érezni vagy még nem vészes?

Figyelt kérdés

2017. júl. 22. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van aki megérzi, van aki nem.
2017. júl. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul egy személyen "belül" is változhat, tehát például én néha megérzem, néha nem.
2017. júl. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
"Rutintól" is függ. Aki életében először vagy csak ritkán és keveset iszik, azt fejbe vághatja. De alapból nem jellemző.
2017. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
aki életében nem ivott egy kortyot sem,azon lehet meglátszik :)
2017. júl. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az semmi se, full kezdő leánykaként egy felest én ugyan éreztem, de alig s nem látszott rajtam. Persze a körülmények is számítanak s bámulatos az egyéni szórás is.

S bár sosem szoktam hozzá az alkoholhoz, egyszer negyed liter töményt nem éreztem meg, ez azóta is rejtély, de van ilyen.


4 cl nagyon keveseken okoz látható változást, gondolom.


Amúgy ha megérzed, akkor sem vészes. Csak megérzed. Azért iszunk elsősorban, nem?

2017. júl. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Az megkozelitoleg egy shot...nem tudom elkepzelni, hogy azt hogy lehetne erezni.
2017. júl. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Éhgyomorra, hulla fáradtan a tűző napon egész biztos.

Viszonylag jóllakva, normális testsúlyú emberként, ha nem a tűző 40 fokban állva hajtod fel és maradsz ott, akkor semmi extra, kcisit meleged lesz és ellazít.

2017. júl. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!