Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi az anyag vagy ital ami...

Mi az anyag vagy ital ami meggátolja az alkohol okozta másnaposságot?

Figyelt kérdés
A másnaposság allatt fejfájást,a bestédhibákat,fáradságot

2017. aug. 5. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

nem meggátolja, hanem max. segíti a kijózanodást


korhelyleves

2017. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszer
2017. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok vizet kell inni, én ennyit tudok. Meg akkor, amikor az alkoholokat is iszod, meg másnap is. Ha nagyon sokat ivott valaki, meggátolni ez se fogja, de enyhíti.
2017. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Másnaposságra bevált a kóla. Pont úgy hangzik, mint amit legkevésbé sem kívánsz, ha fáj a fejed és hányingered van, de a benne lévő cukor megemeli a túlzottan leesett vércukorszintet, és egész hamar helyreáll a gyomrod és a fejed.
2017. aug. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

tudok egy olyan anyagot amitől nem leszel másnapos: Víz.

természetesen ezt nem alkohol mellett, hanem helyett kell inni.

2017. aug. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Az alkohol okozta másnaposságot egyetlen anyag szüntetheti meg, az pedig nem más, mint az alkohol. Bármi más csak csökkentheti a tüneteket.
2017. aug. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én azt szoktam csinálni mikor nagyon rottyon vagyok, hogy ha hányingerem van, hányok egyet xdd aztán nagyon sok vizet iszok, valamint kávét is, de nem túl sokat, beveszek 1-2 alogpyrint, aszpirint és akármennyire nem kívánom a kaját, eszek, mert minél tovább húzom az evést, annál rosszabbul leszek, Tehát, eszek valamit, ami lehetőleg sós és mozgok, mert bár semmi energiám hozzá, a sok fekvéstől csak rosszabbul leszek.

Az, ha felkelsz és másnaposan ébredsz, úgy orvosolható még, hogy iszol valami alkoholosat, de ez azért nem ajánlott, mert egyre hosszabb idő lesz, mire teljesen "rendbe jössz".

Amúgy úgy tudod megelőzni a másnaposságot, ha viszonylag nem keversz alkoholt (ez a része nekem soha nem jön össze) és mielőtt kidőlsz a buliból/ban, igyál vizet és teljes részegségben soha ne feküdj le aludni, mindig próbálj meg előtte kijózanodni. Még jobb, ha lefekvés előtt még eszel is.

2017. aug. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kávé+B6=0 másnaposság
2017. aug. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
C-vitamin + b6
2017. aug. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Amikor meginnátok az utolsó sört / feles indulás előtt igyál meg (még ha duginan is) egy pohár vizet. :)
2017. aug. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!