Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Budapesten hol tudok goldschlä...

Budapesten hol tudok goldschlägert venni?

Figyelt kérdés
Nem talalok sehol.

#arany #pálinka #likőr #Goldschlager #goldschläger #schnapps
2017. aug. 26. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel fogalmam sincs, ha megengeded, hozzászólnék pár számodra egyáltalán nem hasznos hülyeséggel, ami vicc, szóval nem támadásnak számom!


Keress egy buddhista templomot, azok a buddha szoborra arany lapokat nyomogatnak, na náluk kapsz ilyen vékony arany lemezt, aztán abba teszed bele, amibe akarod (mondjuk ez így eléggé tiszteletlenség lenne a vallással szemben), de mennyire menő már mondjuk fröccsben? Mondván én még egy csóresz fröccsöt is arannyal iszok, te meg jössz itt nekem a szar svájci fahéjas likőröddel! :D Jó, egyébként az előállítási költséget alig emeli a benne lévő arany, pár száz forintért kapsz annyi aranyat szuvenír boltban picike üveg tartályban, amin elképesztő haszon van. Van is otthon egy! Meginnád? :D Szóval nem lehet azt mondani, hogy most ez luxus lenne vagy ilyesmi, szimplán tök fölösleges dolog. Ha meg maga az íze jön be, akkor simán tudsz még jobbat is, ágyazz pálinkát, akár fahéjjal vagy ha utálod a pálinka ízét (sokan vannak, bár nem értem őket) vegyél egy jó minőségű vodkát (aminek nincs íze) és azt ágyazd.

2017. aug. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!