Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyek a legobb röviditalok...

Melyek a legobb röviditalok ebben az árkategóriában? (6000-7000/l)

Figyelt kérdés

Vodka- absolut

Gin - beefeater

Fehér rum- havana club 3 years

Tequila- el jimador silver

Whiskey- jameson


Én erre jutottam, ti mit vennétek? Főleg koktélokhoz, de magában is iható legyen.



2017. okt. 10. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom többnyire a Pernod Richard termékeit kedveled. Az Absolut, Beefeater, havana club, Jameson mind az. Egyébként tényleg jók ezek az árukhoz képest. Annyit tennék hozzá hogy Karácsony körül a pennyben ha körülnézel lehet ennél jóval olcsóbban is megkapod az Absolutot, Beefeatert, Havana club-ot. Tavaly legalábbis 0.5 Absolut 2500Ft volt 0.5 Havana club 2650Ft 0.7 Beefeater meg 3400Ft szólal ilyen 4900-5300Ft/l áron voltak. Amúgy 0.5 Jameseon meg 3200Ft volt az ugye 6400Ft/l de azt sem láttam az elmúlt 1 évbe ennél olcsóbban.
2017. okt. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sima pálinkát vennék, ahogy szoktam is. 1000-1200 Forint/liter áron hozzá lehet jutni. Múltkor 1800-ért vettem, mivel az kb. 10 évet állt a pincében. Jót tett neki az állás, jobb volt ízre, de nem annyival amennyivel többe került.
2017. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha magában is iható legyen akkor Nálam csakis Panyolai pálinka, bár ott a 0,5l 7000.- Vagy bármilyen jobb minőségű száraz pezsgő pl.: Asti Martini licsivel Isteni finom koktél 😉
2017. okt. 15. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!