Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Napi 1 üveg sör májzsugorhoz...

Napi 1 üveg sör májzsugorhoz vezet?

Figyelt kérdés
2008. okt. 21. 21:55
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Ha jól emléxem, akkor két üveg a határ. Persze 1 üveg is árt a májnak, csak lasabban.
2008. okt. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Minden alkohol árt a májnak, de azt tudni kell hogy a tömény italok közül a szinesitett, mint konyak, stb.... az nagyon árt a májnak, de ha a fehéret iszod is mértékkel, nem mindennap, söt ha nem iszol semmit az a legjobb a májnak. Szerintem napi egy sör nem hat rá, de ha most napi 1-et iszol... holnap már kettöt.... majd hármat ...és ez igen ez már ártani fog !
2008. okt. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Ha ez így lenne, a németek, belgák, csehek már mind kihaltak volna.
2008. okt. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%

A Csehek esküsznek napi két korsó sörre, ami tisztítja a vesét. Az Oroszok szerint napi 200 gramm vodka jót tesz a szívnek. Mi magyarok azt mondjuk étkezések után egy pohár vörösbor jót tesz a vérkeringésnek!

Ez eddig 2 liter sör, 2 dl vodka, plusz 3 dl bor, és ez még mindig csak egészségőrzés!

:D

2008. okt. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
A májnak árt,viszont a vesére kifejezetten jótékony hatással van.Valamit valamiért.
2008. okt. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hááát én nem tudom...nekem az orvosom azt mondta, hogy jót tesz...és még ajánlotta is a napi egy üveg sört. Mondjuk nem a máj miatt. :) Amugy tele van vitaminnal.
2008. nov. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 BeerHunter ***** válasza:
100%
7000 éve nem tévedhetünk ekkorát :-)
2009. dec. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
hát apa megiszik naponta egy dobozzal az fél liter és semmi baja nincsen.nem az fogja gallyra vágni a májadat és a vesének is kifelyezetten használ ugyhogy nyugodtan megihatsz annyit:D cak annál ne többet mert mérsékletesség az kell
2010. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Napi egy doboz sör kifejezettem jót tesz (ugyanúgy a vörösborból 1 dl). Sörből az egészséges határ nőknél fél, férfiaknál egy liter naponta.
2010. okt. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!