Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A színükön kívül pontosan még...

Gallits Gábor Csaba kérdése:

A színükön kívül pontosan még mi a különbség a sör fajtái között, tehát a világos, fél barna, barna, fekete, vörös és ír típusú vörös sörök között?

Figyelt kérdés
Ez mindig is érdekelt,de csak most jutott eszembe itt megkérdezni,én úgy nevezett fekete sört másfél-két évvel ezelőtt ittam utoljára és a kedvenc söreim az ír típusú és a barna sörök :-).

#sör #vörös sör #sör fajták #sör fajtái #fekete sör
2017. nov. 9. 13:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Az is igaz,bár én legnagyobb sajnálatomra nem értek ahhoz,hogy mit jelentenek az alkoholoknál még a söröknél sem ez a %-os érték dolog.
2017. nov. 19. 22:44
 12/13 anonim ***** válasza:

O.o Pedig azért az nem olyan bonyolult dolog, ha sört hasonlítasz sörhöz akkor például adott fél literes mennyiségben amelyiknek nagyobb a % abban több az alkohol.


Pl egy 5%-os dobozos sörben 25ml alkohol van egyszerűen fogalmazva, egy 4%-osban már csak 20ml.

2017. nov. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-).
2017. dec. 18. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!