Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok olyan alkoholos italt...

Tudtok olyan alkoholos italt mondani amitől, vidámabb, pörgősebb leszek és nem tesz álmossá?

Figyelt kérdés

2017. dec. 22. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Hát talán a vodka+energiaital,pezsgő+energiaital, de ezt nem nagyon ajánlják, mert ha érzékeny vagy rá, szívnek nagyon odacsesz. Nekem még nem volt bajom tőle mondjuk. Kis mennyiségben szerintem mindegyik alkohol pörget kicsit, kivéve talán a bor, attól mindig elálmosodik az ember.
2017. dec. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Boroskóla. Az én koromban már égő boroskólázni, de pont azért szeretem mert pörget. Sőt,mostanában áttértem a 3/2 ről a 2/3 ra. Jobban pörget és kevésbé is lesz másnapos tőle az ember.
2017. dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%
Én már az egyszerű csokilikőrtől is felpörgök, kinek mi kell hozzá...
2017. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Rakj egy ekit az italodba.
2017. dec. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez bizonyára emberfüggő is. Engem alkohol még sem vidámabbé, sem pörgősebbé nem tett soha s próbáltam azért egypárat. Az energiaitalos ötletek bizonyára élénkítik az emberek többségét, ez világos, de azokat alkohollal még sosem próbáltam, nem szeretem elvizezni az italaimat.
2017. dec. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én a sok töménytől felpörgök mindegy hogy milyen.
2017. dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tátratea, csak óvatosan bánj vele, mert könnyű vele átesni a ló túloldalára, ellenben ha ésszel iszod az tényleg pörget.
2017. dec. 23. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!