Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kóstolta már valaki ezeknek a...

Kóstolta már valaki ezeknek a főzdéknek a söreit? Ha igen, melyikeket és hogy ízlettek?

Figyelt kérdés
De Molen, Omnipollo, Pöhjala, Sierra Nevada, Brekriet, Anchor, To Ol, Tempest, Brew Dog, Mikkeller
2018. jan. 17. 23:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sierra Nevada ale-t, portert és Brewdog ipát (nem tudom pontosan melyiket) ittam, a SN mindkét főzete lenyűgözött, csak ajánlani tudom. A Brewdog is finom volt, de úgy meg volt komlózva az az ipa, hogy úgy éreztem, ugyanezt a hatást érném el ha tátott szájjal beletolnám a képem egy vödör komlóba. Egyszer érdemes kipróbálni a főzeteiket, az áruk miatt többször nem is nagyon lehet mondjuk.
2018. jan. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mikkeler - különböző komlós, zömmel IPA-t csinálnak.


Finom, egyszer fogtunk ki egy rossz Citrát, de amúgy egyik kedvenc.

ToOl is jó, egyszer ittam, ízlett.

2018. jan. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!