Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A jelenleg kereskedelemben...

A jelenleg kereskedelemben kapható Tokaji borok közül melyiket érdemes megvenni és gyüjteni?

Figyelt kérdés
Ami érték álló is lesz mondjuk 20 év múlva. Vagy a Tokajin kívül melyiket érdemes még megvenni? Amikor én születtem nagyapám vett 30db Tokaji 3 puttonyost és most születő kislányomnak is szeretném ugyanezt csinlni.

2018. febr. 16. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Borospincéd van?

Mert a szekrény tetején tartva sem iható sem értékes nem marad.

2018. febr. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Az 5, de még inkább 6 puttonyos tokaji aszúkon, illetve aszúesszenciákon kívül nincs magyar bor, ami akár csak közepes eséllyel iható lesz 20 év múlva. És ahogy az első mondja, a tárolásra még az említett boroknál is igencsak kell vigyázni.
2018. febr. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Olyat ami már msot sem olcsó... mindössze amiatt, mert esélyesebb hogy nem lesz belőle sok 10-20 éve, de ha anyagi okokból teszi az ember, akkor szerintem tuti nem bort érdemes venni. Én anno 11 éve egy kocsit ( Zsiguli ) vettem 11.000km-el, 400.000Ft-ért, most körülbelül Másfél-2 misit ér.


Bár itt is olyan dolog, hogy valamennyire előre kell látni, hogy mi érhet később sokat, de még én is várok legalább 10 évet vele, ha bejönnek a számítások reálisan akár 4 misi körül is érhet majd.

2018. febr. 17. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Hogy érne már egy Zsiguli 2 milliót? :D
2018. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Nézz körül picit az árak tekintetében, főleg a ekveset futott meg kímélt darabokat lesd meg, meg fogsz lepődni...
2018. febr. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#4: Idekuksi!

[link]

2020. aug. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6-os voltam, bocs, a kérdésre is: nem érdemes, nem lesz jó. De azért kíváncsi lennék: nagyapádnak abból az eltett borából ittatok? Milyen volt?
2020. aug. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7-es válaszadónak:

Külső: a dugó errodált némileg (3 darabban jött ki).

Belső: a dugó darabkák az alsó részre leülepedett(textílíán átszűrtem).

Íz és émény: a boltok polcain nem lehet ilyen ízhatáú italt kapni pozitív értelemben.

Dió, mazsola különboző árnyalatai keverednek.

Hihetetlen!

2021. máj. 2. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!