Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok nekem finom, jó...

Hetemeletnyizuhanas kérdése:

Tudnátok nekem finom, jó minőségű borokat és pezsgőket ajánlani?

Figyelt kérdés
Igazából, csak érdekelne, hogy melyik számít jónak, és melyik nem. Sajnos nem értek az ilyenekhez.

2018. márc. 26. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Törley Fortuna pezsgő
2018. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mojjo ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Kezdésnek :)

2018. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! : )
2018. márc. 27. 00:27
 4/9 anonim ***** válasza:
A Törley Fortuna tényleg jó :) Nekem az a kedvenc pezsgőm.
2018. márc. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen a Fortuna tényleg nagyon finom,kellemesen édes,semmi keserű vagy savanyú íz.
2018. márc. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igazi felüdülés amikor szakértő választ olvashatok. Köszönöm Mojjo
2018. márc. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mojjo ***** válasza:
6: Szívesen :) Pedig most annyira általános volt a kérdés, hogy meg sem kíséreltem magam válaszolni, tételesen. Néhány száz oldalnyit lehetne rá írni, szóval erősen reménytelen :)
2018. márc. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szia, ha édes pezsgőt kedvelsz úgy ajánlom Figyelmedbe a Törley Sárga muskotályt, a Törley Tokajit, a Hungaria Sweet Style-t. Ha szárazat keresel, úgy a Törley Nyerspezsgő vagy Chardonnay brut, de bármelyik Francois pezsgő jó választás. Borban, ha nem akarsz nagyon sokat költeni, de jó bort szeretnél úgy a György Villa borok nagyon korrektek. Ennél kicsit olcsóbb a Szent István borcsalád, ott nagyon széles a választék.
2018. márc. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! :)
2018. márc. 30. 00:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!