Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Te általában mennyit szánsz...

Te általában mennyit szánsz egy üveg borra? Mit gondolsz a különböző ársávban kapható borokról?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 25. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hova kell. Haverokkal behbhaszni elég az 500 Ft-os bor, amikor épp nincs kedvem a sörhöz.

Barátnővel valami lónyál fehér édes ezerért (alkalmihoz csak vodka-narancs, az az igazi asszonyfektető), alkalomra maximum 5000 és csak száraz vörös, de a fiam születésére pl egy 2000-es Patricius tokajit vettem, majd megkapja a diplomaosztóján pár év múlva.

2018. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak a marhapörköltbe teszek bort, abba meg bőven megfelel az 500-1000 Ft-os bor, a maradékot meg igazi panelproli módjára kólával iszom meg.
2018. ápr. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ritkán borozom,ha mégis megkivanok valamit, akkor a 2-4ezres kategóriából valasztok. De van 1500as bor is,amit finomnak tartok. Drágábbat nem vennék,nem tudom élvezni.
2018. ápr. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Berúgáshoz a legolcsóbb még üveges, 270-350 forintos félédes fehéreket veszem, amiket a Pennyben, Tescoban, Sparban lehet kapni.
2018. ápr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem iszom sokszor alkoholt, de diákként olyan kb 800-1000 ft-ot szoktam költeni egy üveg borra. A BB talan olcsóbb is, olyat is szoktam :)
2018. ápr. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1000-3000 Ft közt szoktam válogatni, ajándékba esetleg elmegyek 4-5000 Ft-ig. Nem vagyok nagy szakértő. Saját ízlelésem korlátja a 3000 Ft-os kategória körül eléri a határát, onnantól nem érzem, hogy igazán jobb vagy rosszabb egy bor.

Az "alsó" kategóriából újabban egri Juhász borokat iszok. Egy Juhász Rosé akcióban 1000 Ft alatt kifogható, és szerintem egy nagyon üde, finom fröccsbor. A vörösei is 1300-2000 Ft körül mozognak, és szerintem jó ár/érték arányban vannak, és a legtöbb boltban kaphatók. Ezen kívül alapvetően szekszárdi és villányi vörös- és roséborokat szoktam inni.

2018. máj. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A BB olcsóbb bornak mondható (500-700 ft) de az viszonylag iható még. Főként most azt veszek BB szürkebarát, vagy Muskotály cuveé esetleg. A vörösek nagyon savasak számomra.
2018. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!