Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Egy Argus premium milyen...

Egy Argus premium milyen minőséget képvisel a magyar mainstream sörökhöz képest?

Figyelt kérdés
Árából kifolyólag és internetes cikkek alapján értem, hogy nem egy minőségi sörről van szó és maximum az ára miatt éri meg, de mégis egy Dreherhez, Sopronihoz, Borsodihoz, Arany Ászokhoz képest mennyire számít minőséginek? Nekem az ízével nincs bajom, jobban szeretem, mint az ászokat és a borsodit, de nem értek hozzá, csak iszom.

2018. júl. 4. 19:51
 1/2 anonim ***** válasza:
48%

Ha ízlik akkor nem mindegy, hogy hol van valami kitalált ranglétrán?


Most ez olyan dolog, hogy ha valakinek a 200Ft-os valakinek meg a 400Ft-os sör ízlik, akkor máris értelmét vesztette bármiféle rangsorolás.


Ár alapján meg könnyen tudod kategorizálni a többi sörhöz.

2018. júl. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Most iszom, munka után egy Argus Gold-ot. Szerintem, nagyon finom. Szerintem, a felsoroltak közűl, a Dreher és a Sporoni Ipája jobb az Argusnál.
2019. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!