Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudtok mondani finom, minőségi...

Tudtok mondani finom, minőségi whiskeyt? Hol lehet kapni Budapesten vendéglátóhelyen kóstolóba?

Figyelt kérdés
Egy barátommal beszélgettünk, ő azt mesélte, hogy milyen finom whiskeyt ivott a nyaralásán, én pedig mondtam neki, hogy a whiskey gondolatától is rosszul vagyok, párszor kóstoltam, de nagyon nem jött be az íze. Azt mondta, hogy régen ő se szerette, de ez nagyon finom volt, és hogy hallotta már, hogy a minőségi whiskey sokkal másabb, finomabb, de most meg is bizonyosodhatott róla. Sajnos nem kérdezte meg a helyen, ahol itta, hogy milyen márka volt, pedig arra gondoltam, hogy megkóstolnám (ő Írországban volt, addig nem mennék egy jó piálásért :D). Csak az árra nem bíznám rá magam, mert csalódtam már hatalmasat drága, "minőségi" borokban. Egy egész üveget meg úgyse innék meg belőle, pláne, ha kiderül, hogy a minőségi se ízlik.
2018. aug. 25. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Chivas Regal-a legöregebb amit csak fel tudsz lelni az üzletekben. Nem lesz olcsó mulatság, de nem fogsz csalódni.
2018. aug. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 utáni bullshit után:

GoodSpirit Shop

1053 Budapest

Veres Pálné utca 7.

Itt hatalmas készlet van a bárban illetve mellette bolt is, és értenek is hozzá.

Én már törzsvásárló vagyok itt, tudom ajánlani.

2018. aug. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok whiskey szakértő, és eddig csak 3 félét ittam, közülük a Jack Daniel's nemcsak a legdrágább volt, de szerintem a legfinomabb is, az a kissé szenes utóíze egyszerűen különleges! :) Ráadásul ismertsége révén az a fajta, amit bármelyik nagyobb üzletlánc áruházában kapni lehet. Ezen kívül még a Ballantines Brasil-t és a Joe Black-et kóstoltam, nem rosszak, de annyira nem is fogtak meg az ízükkel! :/
2018. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Johnny Walker Blue Label kb. 50 000 egy üveg. 8-12 000-ért pár helyen kaphatsz 4 centet belőle. Vagy Monacóban az F1 tiszteletére készített párlat...
2018. szept. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2: Te vagy az, Szergej?
2018. szept. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a Port Ellen a Good Spiritnél:-D.
2018. szept. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!