Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Valaki más is van így?

Valaki más is van így?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, és nem vagyok az a piálós fajta. Nem szeretem a sört, még a bort, pezsgőt sem. Kóstoltam, de az ízük sem jön be, keserű, meg minden. 2 napja voltam haverom bulijában, és ott is voltak ilyenek, meg tömény italok is. Azért illett inni, szóval ittam sört, egy kis bort, meg feleseket, de keveset. Hiába, nem ízlett, ahogy tudtam öblítettem vízzel. VISZONT!! Haverom oda jön hozzám, két pohárral, ami csordultig van töltve. Kérdezem, ez mi?. Mondja, hogy Vodka+lime+limonádé, megkóstoltam. ÉS ROHADT JÓ VOLT.. Éreztem a vodkát is benne, de a keverés aránya miatt nem annyira. Na voltak még ilyen kevert piák, azokból rengeteget ittam, mert nagyon jó volt. Éreztem is a hatását mert rendesen beálltam, de sokkal kellemesebb nekem ilyeneket inni, mint a sört, meg magában a tömény italt. Más is van így, hogy a kevert piát issza inkább, mint a töményet?

2018. szept. 8. 06:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyéb mást kevert piákat nem szeretek, de a vodka citromos schweppes-el jól behűtve nekem is a kedvencem. Keverési aránytól függ mennyire érzed ki az alkoholt, én kb. 2 dl üdítőhöz teszek kb. fél deci vodkát. Azt szeretem így benne, hogy nincs alkohol íz, mégis meghozza a hangulatot.

Amivel engem kilehetne kergetni a világból, az a vadász. Nem is tudom hogy képesek egyesek meginni azt a moslékot. Elnézést attól aki szereti, de számomra egy iszonyat igénytelen egyveleg.

2018. szept. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sörből meg borból is vannak jófélék, vannak ízesitett sörök, édesebb rozéborok, ciderek, ezeket biztos szeretnéd. Nem csak a Kőbányai meg Heineken színtű lóhugyok léteznek. A vodkát nem az ízéért isszák hanem a hatásáért. Igyál amit jól esik ne mindig mást kövess, az embereknek különböző ízlésük van.
2018. szept. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Na, tök jó hogy más is van így :D Amúgy ezeket az ízesített söröket/borokat még nem kóstoltam, csak Soproni/Kőbányai és társai, de ezek. ahgrrrrrr.... Keserű és nekem offos. Kipróbálom amit mondtál utolsó. Első, igen, engem nagyon meglepett hogy kevert alkoholos pia lehet ilyen finom, és hangulatteremtő :D Nem vagyok az alkohol híve, és részegedésé, én csak annyit szeretek ami a hangulatot megadja, nem bírom akik részegedésig isznak, nem értem abba mi a fun :D
2018. szept. 9. 04:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Én azt se értem, abban mi a fun, hogy a hangulatért inni...

Próbáld ki az alkoholmentes citromos söröket. Szerintem a Borsodi (újabban citromos-bodzás) meg a Natur Zitrone nem olyan kesernyés, mint pl. a Soproni.

2018. szept. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én személy szerint 4x ittam, egyszer a dédmamám temetése után a torban kóstoltam meg elsőnek a sört, csodák csodájára nem jött be, majd konfirmáláskor az úrvacsoránál a bort, ami elment egynek, de nem innék nagyon azt sem, majd a mamáméknál pezsgőt újévkor, na az maga volt a pokol számomra, mind a 2 korty illetve egyik haverom megkóstoltatott velem egy kortynyi eper pálinkát, arról no comment, attól rosszabbat még nem ittam. Én nem vagyok alkoholbarát, én mondjuk a kevertet sem szeretem, meg úgy az alkohol semmilyen formáját. Én világ életemben csak a csapvizet ittam. Mondjuk az cinkes, hogy egy házibulin este pezsgő helyett kakaót iszol... :D


UI: Ha mondjuk újévet ünnepelünk, vagy karácsonykor koccintás vagy valami ilyesmi esemény van, én gyerekpezsgőt iszok, lehet cinkes, lehet nem, én már csak ilyen leszek :D

17/F

2018. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, utolsó, maradj is mindig ilyen! :)
2018. okt. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!