Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hubertus mennyi ideig fogyaszt...

Hubertus mennyi ideig fogyasztható?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után lehet azt mondani rá hogy már nem ajánlott meginni?

2018. szept. 16. 21:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
22%
ma 15:23-as: akkor nézz utána, mi a különbség a nyers olaj meg a finomított között?!?!?!
2018. szept. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
29%

#11 igen tudom, azért állítottam, hogy a nyersolaj és a gázolaj az két külön dolog. Tessék,okosodj:


[link]


"Simply put, by the time gasoline reaches consumers, it is a very different substance from the original crude oil."


Tehát "Egyszerűbben szólva, mire a gázolaj a fogyasztókhoz eljut, totálisan más vegyösszetételű, mint a nyersolaj."


Az viszont igaz, hogy minél nagyobb az alkoholtartalma az italnak, annál tovább bírja.

2018. szept. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Phoney ***** válasza:
94%

tegnap 20:47

Látom nagy szerencsémre a legokosabb emberrel futottam össze a témában, szóval vázold már fel nekem légy szíves, egy üveg lezárt égetett szesz milyen fizikai/kémiai folyamatok során fog „megromlani”, mert így szakemberek közt szólva, ez a „megromlás” elég pongyola, jó lenne pontosítani, miről beszélünk.


Az azért megvan, hogy 150+ éves égetett szeszek is simán meg szokták őrizni az élvezeti értéküket (is), hogyha nem túl nagy a párolgási veszteség? Asszem nem az érdekli a kérdezőt, hogy ha tízezer év múlva a régészek megtalálják a hubiját, akkor megihatják-e... persze a hubi pont nem lesz túl jó már 50 év után se, de úgy látom, itt már rég nem csak a hubiról van szó.


Ha "tegnap 14:35" is te voltál, akkor mondj EGYETLEN olyan (zsírokat-fehérjéket nem tartalmazó) égetett szeszes italt, amin lejárati idő van, természetesen a "Minőségét megőrzi a [...] feltüntetett időpontig" felirattal alátámasztva, mert különben nem lejárati dátum (se hivatalosan, se másképp). Én meg addig keresek neked 10 olyan magyar és külföldi üveget itthon, amin SEMMILYEN DÁTUM nincsen. De ha szoktál boltban járni, akkor te magad is megtapasztalhatod ezt a csodát az égetett szeszek többségénél.


Dehát nem is tudom minek vitatkozok valakivel, aki TUDJA, hogy „minden üvegen van egy fekete nyomtatott kód, amin a lejárati idő van feltüntetve”...

2018. szept. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Forrás: [link]


Név:

St. Hubertus Gyógynövénylikőr Specialitás


Alkohol típusa:

likőr


Szobahőmérsékleten tárolandó!


Forgalmazza:

Zwack Unicum Nyrt. 1095 Bp. Soroksári út 26.


Alsó korhatár: 18 év


Allergiát vagy intoleranciát okozó összetevő:

nincs


Minőségmegőrzési idő:

korlátlan

2019. ápr. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!