Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány korty zöld abszinttól...

Hány korty zöld abszinttól tud berugni egy ember? 17 éves korosztály

Figyelt kérdés
2010. jún. 22. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

akár kevéstől is, ha nem vagy hozzászokva.

MÉRTÉKKEL A PIÁVAL :D oszttársam alkoholmérgezéssel többször volt kórházban

17/L

2010. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nem emlékszem rá mennyit ittam szombaton.:DDD

de szerintem függ attól is, hogy mennyit eszel előtte, meg mennyire vagy hozzászokva.. azért 2dlnél azért ne igyál többet.:D

2010. jún. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Van olyan ismerősöm, aki 3 cl(!) után magáról nem tud... Úgyhogy, csak óvatosan!
2010. jún. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hehe abszinttal óvatosan :)
2010. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Phoney ***** válasza:

Hány %-os?...milyen márka? 55 meg 85 fokos "abszintot" is lehet kapni itthon, nem mindegy:)


3 nagy kortynál ( ~ 3 feles) többet szerintem ne erőltess 17 évesen, mert sugárban fogod visszaadni :)

2010. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Persze, hogy be lehet, amennyiben alkoholérzékeny valaki...

Egyik ismerősöm az (és az egész családja) és úgy gondolta, megkóstolja a zöldtündért. És hogy ne legyen semmi baja, csak "belenyalt", mondván ő csak az ízére kiváncsi. Nos mivel neki kevés is elég és az abszint sem gyenge, eléggé kész lett tőle.

2010. jún. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem egy feles zöld abszintöl semmi bajom nem lett :D Pedig elötte lement egy korsó sörike is, Utána meg egy kis whiskey :D De teljesen tudtam magamrol. Csak vidám voltam :D

16/F

2010. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Abszintot ne igyál, mert méreg:D:D Nekem volt egyszer egy balul elsült esetem vele... azóta már csak a szagától is rosszul vagyok. Jól mondta feljebb egy válaszoló, óvatosan az abszinttal.
2010. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Phoney ***** válasza:

12:40

....

igen, az alkohol méreg.


Próbálj ki 80 fokos stroh rumot magában, ugyanaz lesz az eredmény, pedig nem is abszint.

2010. jún. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
17 éves korosztály hát nekem lement a 85%-os üveg kb egyharmada(hárman ittuk) nem volt szép látvány amikor megfürödtünk 1 horgásztóban ami 1 iskola előtt áll de senki sem hányt!! Szóval ha bírod a piát akkor ne tarts tőle.:D
2010. jún. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!