Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vodka vagy Whisky melyik jobb...

Vodka vagy Whisky melyik jobb és miért?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 21:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
a vodkát csak keverve iszom meg nincs túl jó íze szerintem a whisky se túl finom de azt még talán megiszom magában
2010. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
72%

a vodka, az a katonák itala.


finnyás ember, aki keverve issza...

2010. jún. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
51%

tudomásom szerint az igazi tiszta vodka (gondolom, a "jobb" márkák - absolut, finlandia, smirnoff) nem okozza a "másnaposság"-nak nevezett tünetegyüttest :-)

amúgy a whisky is lehet szar és a vodka is. a még elérhető árkategóriából szerintem a ballantine's és a chivas regal, valamint az absolut és a finlandia igazán finomak. azért persze messze vannak egy igazi ütős házi meggy-cseresznyepálinkától...

2010. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
50%
Whiskyt jobban szeretem, de nincs rá pénzem, ezért vodkát iszok és tablettás bort :)
2010. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
én kifejezetten nem bírom a whiskyt. én a vodkára szavazok.
2010. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
vodkának nincs íze, csak üt! esetleg keverve megiszom, de a whisky az tisztán...
2010. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Phoney ***** válasza:
92%

Szerintem adott pénzből a vodka a jobb, mivel 100x egyszerűbb előállítani... nekem pl 4000 alatt semmilyen viszki nem ízlik magában (talán néha a Jim Beam, csak az meg nem az "esetem".) A whisk/e/y-ből az érlelés miatt sokkal érdekesebb, jobb ízeket lehet kihozni, ez 100, mert a vodkán nincs mit ennyire túlcifrázni.


Elég nehéz úgy válaszolni, hogy nincsenek szempontok:D

2010. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

A vodka is lehet nagyon finom, én igazából csak a Royaltól vagyok másnapos, annak az íze is borzalmas, a többi jó. Van egy 1.5 éve érlelt Kalinkám, finomabb mint a bolti Finlandia :)

Viszkiből meg nem nagyon van olcsó, így relatíve megéri a Johnny Walker.

2010. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Phoney ***** válasza:
51%

22:42:

Magyar vagyok, köszönöm, de a magyar pálinka árából (5000 / fél liter / 40%v/v) pont kijön a párolt absinthe (nem tudod mi az, és soha életedben nem fogsz olyat látni, de nem baj:)).

És sajnálom, de finomabb, még akkor is, ha a pálinkat a hét vezér maga főzi a Kékes tetején.......de tudod mit, te ne igyál csak pálinkát, hiszen amit nem a hét vezér főz a kékes tetején, az jó nem is lehet, mitől lenne:)

2010. jún. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%
Whiskey rulez, akármelyik jöhet, kivéve a Johnnie Walkert, az annyira nem jön be , nem jó az íze, de Bali, Jack, Jim ,Chivas, Tullamore stb. jöhet bármikor, bármennyi :D
2010. jún. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!