Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen íze van a forralt...

Milyen íze van a forralt bornak? Finom?

Figyelt kérdés

2018. dec. 2. 14:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Finom. Édes, fahéjas, szegfűszeges.
2018. dec. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Én nem iszom. Vizet! Nagyon finom amúgy :D
2018. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Finom. Édes, kicsit érzed a bor ízét és nagyon jól melegít, ha mondjuk karácsonyi vásárban vagy, és jól átfagytál, nagyon jól tudni esni :)
2018. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Finom. Nem véletlenül szeretik annyian. Csak ha tényleg jót akarsz, akkor pont nem utcai árusnál veszed, mert az a bort is csak íresítésnek használja, hanem csinálsz magadnak. Ja, és nem forralt bor fűszerkeverékkel, mert ott nem tudod belőni magadnak a megfelelő arányokat, hanem azt iszod, ahogy gyárilag összerakták.

Jobb külön venni fűszereket, redukciót főzni belőle, és azzal készíteni a forraltbort.

2018. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem ízlik, de nyilván nem egyféle forralt bor van. Amit jó alapanyagokból, semmit nem kisajnálva készítesz (illetve esetemben a cukrot nagy ívben hanyagolva, mert azt utálom), az jó.
2018. dec. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) <3
2018. dec. 2. 22:58
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem itt kellene megkérdezni, hanem megkóstolni, mert mindenkinek más az ízlése, és ismeretlenül nem lehet megmondani, hogy a tiéd pont milyen.

Én pl. a meleg bort kimondottan utálom, bármilyen formában. Csak pincehidegen iszom. Még a borsodót meg hasonlókat se bírom, mert a melegítés hatására a bor jó íze odalesz, csak az íz kellemetlen összetevői maradnak.

Szerintem.

2018. dec. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem borzalmas, ihatatlan, nem is érem , hogy lehet ezért annyira odalenni. Már az illatától is rosszul vagyok.
2018. dec. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó,legalábbis télen.

Ahogy én szoktam:

Fehérbor,egész fahéj,szegfűszeg,cukor,(szegfűbors,narancs,alma,kévés víz)

Az arányokat meg ki kell tapasztalni,mert ha eltúlzod a fűszerezést,akkor csípős lesz.

Bolti por keveréket szerintem ne vegyél,köze nincs semmihez,nem jó ízű.

2018. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ALDI, LIDL és SPAR literes üvegben forgalmaz forralt bort, amit csak melegíteni kell (pl. mikróban).
2018. dec. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!