Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Páromat szeretném egy különleg...

Páromat szeretném egy különlegesebb sörrel meglepni karácsonyra. Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés

Én nem igazán szeretem a sört, de a barátom igen és arra gondoltam, hogy karácsonyra az lenne az egyik ajándéka, hogy kap valami olyan sört amit boltba vagy kocsmába/pubba nem nagyon tud venni.

A barna sört annyira nem szereti, pl. a Guinness-t igen.

Tesómék is hoztak németből barna sört azt pl. megitta, annak Steam Brew volt a neve. Szóval eléggé bajban vagyok ilyen téren.



2018. dec. 3. 16:11
 1/8 A kérdező kommentje:

pl ezen az oldalon?

[link]

2018. dec. 3. 16:13
 2/8 szlory ***** válasza:
100%

Budapesten, pl. a Tompa utcában, nem messze a Corvin negyedtől van egy kis sörös bolt. Én a helyedben, ha megoldható, elzarándokolnék oda. Egyrészt kapsz segítséget, hogy mégis mivel próbálkozz, másrészt amiket árulnak, azok között bőven van ritkaság is, de kommerszek nem is nagyon férnek el a boltocskában.


Amúgy én inkább 2-t vennék, hogyha az egyik nem talál, a másodikra csak sikerül. :)

2018. dec. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Javaslom a Belga Sörök Házát felkeresni a Bem rakparton. Van honlapjuk is.
2018. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én vennék egypár különböző belga sört, bizonyára lesz gazdája annak is, ami neki pont nem jön be, de esélyes, hogy több ízleni fog neki :) Nálam ez tuti tipp lenne. Némelyiket nem szeretem, de a többség az oké, némelyik pedig igen kedves szívemnek.
2018. dec. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Csakajosor klassz hely, Gergőnél nagyon sok ritkaság van, ha a Guiness ízlett neki, érdemes talán a stout típusú sörökre rámenni 🙂


A belgák is jók lehetnek, vagy mondjuk a bajor búzák, azokat a nem túl tapasztalt sörivók is könnyebben befogadják.

2018. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg szuper magyar "kézműves" sör van már, azokkal is próbálkozhatnál. Pl. Liquid Cocaine a Mad Scientistől, vagy a Greyjoy a Balkezes Sörfőzdétől, illetve rengeteg egyéb jóság, nekem ez a kettő a személyes kedvencem :)
2018. dec. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Teljes ellentmondások vannak a neten a forgalmazásáról, így nem tudom, hogy kapható-e jelenleg valahol a világ valaha volt legerősebb söre: Brewmeister Snake Venom.

Ízre és kinézetre is egyértelműen sör, inkább a barnasör felé hajaz, de nem teljesen az, viszont inkább csak töményként lehet inni, mert erősebb, mint a pálinka: 67.5% !!!

Viszont sajnos az ára sem olcsó: egy kis üveggel (3,3 dl) átszámítva kb. 20 000 Ft volt még fél éve az Amazonon!

2018. dec. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
24%
Van a Lidl-ben belga apátsági sörök pakk, 2db Piraat 2db Bornem 2db Gulden Draak, mind csúcsszuper, nem lőhetsz félre vele és aránylag olcsó.
2018. dec. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!