Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Be akarok rúgni, pezsgő mellé...

Be akarok rúgni, pezsgő mellé mit érdemes ioni, ami nem okoz hányást, rosszullétet?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogyha nagyon berúgok, lehetek rosszul, hányhatok, de úgy értem mi az, amit ne keverjek hogy magától a keveréstől ne legyek rosszul? (Pezsgő van itthon.)
2018. dec. 29. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Jól sejtem, hogy első berúgásra készülsz? A pezsgő elég lesz neked bőven, hamar fejbe fog vágni. Remélem széthányod magad és rájössz, hogy mekkora hülye vagy...
2018. dec. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Attól, mert te nem szeretsz berúgni, más miért ne tegye ha szereti? Sokan élvezik a berúgást, azt az állapotot, és nem, nem első berúgás lesz.
2018. dec. 29. 20:35
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyszabály, hogy nem szabad keverni az italokat, pezsgő meg különösen veszélyes a sok széndioxid miatt.
2018. dec. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%

Elég hülye vagy, ha ilyen szándékod van, de lelked rajta!

A válaszom:

ha bármilyen alkoholtól (nem is kell keverni) úgy isten igazából berúgsz, úgyis okádni fogsz, akár a lakodalmas kutya. A fejed is fog fájni, meg a gyomrod is odalesz. Aztán ilyen állapotban moshatod a padlót, ágyat stb. magad után...!

Konkrét esetet is tudok, amikor egy orvosnő megfulladt a hányadékától...

2018. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
En azt tudom tanacsolni hogy ne szénsavasat probalj, hanem vmi bort pl, de jobb minosegut, en a szensavtol vagyok rosszul szoval azt probalom majd visszafogni, pl froccsbol is enyhen szensavas ilyenek
2018. dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

A többiek nem tudom miért démonizálják itt ennyire az alkoholt. Ő csak berúgni akar, nem alkohol általi öngyilkosságot elkövetni.

Ha hányás nélkül akarsz berúgni, akkor inkább csak egyfélét igyál, és akkor úgyis megérzed, amikor már "jól" érzed magad, de még nem kell okádnod. Én ritkán iszom, még ritkábban rúgok be, ha te sem szoktál inni, akkor 5 sörtől már kellően be leszel csiccsentve, de még nem fogsz hányni (feltéve ha mást nem iszol).

Ha magában iszod a pezsgőt azt is eléggé meg fogod érezni, főleg ha van több üveggel, viszont ha keverni akarod, és gyorsabban, kevesebb mennyiségtől berúgni, akkor pezsgő+energiaital, de akkor mellé ne igyál mást, mert tuti kidobod a taccsot.

2018. dec. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba bizonygatod latja es erzekeli mindenki hogy elso "nagy" ivaszatod lenne.

Szerintem ne pezsgozzel vagy ha igen akkor csak azt. Tuti szarul leszel a pezsitol masnap mert rengeteg a szendioxid benne azon kivul ha kevered az brutalis.

Egyrbkent mindenki tudja hogy piat sose szabad keverni mert annak nagy masnapossag a vege. Vegyel sort vagy jo minosegu bort esetleg keves palinkat. De ha lehet ne pezsgovel keverd mert masnap nem fogod tudni mi a neved olyan szarul leszel, en is jartam ugy :D

2018. dec. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
6-os pezsgo+ energiaital te hulye vagy? Jo hogy nem meg mondod neki hogy kapjon be nehany gyogyszert is ra hogy meg jobban bealljon. Nem hiaba van rairva hogy alkohollal fogyasztani szogoruan tilos,igen a pezsgo is alkohol nem cola. Nem ongyilkos akar lenni es nem a detoxba akar kerulni rosszullet miatt hanem berugni akar.. nagy az isten allatkertje
2018. dec. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen sokat ittam, így a következők a tapasztalataim alapján, a tanácsaim:

Sört, borral sose keverd

Fehérbort, vörösbort sose keverd

Pezsgő mellé ne igyál semmi mást, mert szénsavas és full másnapos leszel tőle

Vagy sör, vagy bor mellé lehet inni kevés rövidet, bármilyet

Minden pohár pia után igyál meg egy pohár vizet, vagy gyümölcslevet

Ivás közben egyél is, felszívja az alkoholt, nem leszel annyira másnapos

Ivás után lefekvés előtt mindenképpen igyál 3 dl vizet legalább.

2018. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármit iszol mellé, okozhat rosszul létet, mivel keverni nem szabad semmit. A pezsgő meg bláne berúgat.
2018. dec. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!