Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lehet ennek az oka hogy...

Mi lehet ennek az oka hogy ilyen hamar részeg leszek?

Figyelt kérdés
Az elmúlt néhány évben hetente 2-3x elmentem sörözni és akár 10 korsó sört is megittam úgy hogy nem volt különösen bajom se, sőt még pálinkát is simán megittunk egy üveggel egy este alatt és akkor se voltam másnapos nagyon. Most viszont 1,5 hónapja nagyon berugtam a pálinkától és egy hónapig nem is ittam utána semmit, nem is kívántam. Az elmúlt két hétben elmentem 3x sörözni és 3-4 sör után már totál részegnek éreztem magam és egész reggelig szédültem, hajnalban felkeltem és nem tudtam aludni se csak feküdtem. Tegnap ugyan ez történt, 7 korsó sör után amit 6 óra alatt ittam meg szóval még csak nem is rövid idő alatt és ahogy hazaértem elaludtam, hajnalban meg szédültem és nem is tudtam visszaaludni már. Mi lehet ennek az oka? Nem is kívánom a piát de még egy fröccsöt is elég húzott szájjal iszok meg. 25/F
2019. jan. 30. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alkoholtolerancia szint nem egy állandó érték, hanem múlandó, illetve változik.


Mondjuk én 21 évvel vagyok idősebb,mde emlékszem, hogy meg a 40es éveim elején is jól bírtam, egy jó éve meg nagyon nem. Megoldás: kevesebbet iszom. Ezt ajánlom.

2019. jan. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Már nem bírja a szervezeted a sok piát.

És minek iszol, ha nem kívánod vagy csak húzott szájjal?

2019. jan. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kreténpali ***** válasza:
100%
Van egy rossz hírem. A korral jár.
2019. jan. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a korral van nálad baj hanem a rendszerességgel. A szervezetedet sokat terhelted az alkohollal ezért romlott és romlik a tolerancia szinted. Nagyon egyszerű megoldás ha nem iszol vagy csak ritkán és akkor is limited alapján.
2019. jan. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!