Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem szoktam inni, de tegnap...

Nem szoktam inni, de tegnap este megittam 2 liter sört. Most nem tudok inni, amit beviszek vizet, egyből ki is jön a számon. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Valaki tud segíteni? Meddig fog ez tartani? Nagyon szenvedek, sóvárgok víz után, de nem tudok inni...

Esetleg többet kéne wc-re mennem?



2019. febr. 17. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
El kène menned gyomormosásra.
2019. febr. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Szeget szeggel. Sört igyál.
2019. febr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Feküdj be egy kád jó forró vízbe, szunyókálj benne egy órát. Mikor felébredsz jobban leszel. Nekem legalábbis segíteni szokott.
2019. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Kérlek ne fogadd meg a 3-as válaszoló tanácsát! Bele is fulladhatsz a vízbe! Nem szabad kádban aludni.

Próbálj meg ledőlni, pihenni egy kicsit. Bár lehet egy gyomormosás jót tenne, ahogy az első válaszoló mondta...

2019. febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyümölcslé nincs esetleg otthon? Vizet én sem tudok olyankor inni, csak hideg szőlőlevet például. A cukor amúgy is jót tesz
2019. febr. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Alain Delon ***** válasza:
87%
Igyad a vizet, hogy ami a gyomrodat zavarja, kijöjjön vele.
2019. febr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A wc nem rossz ötlet, nekem fél liter sör megivása után 1 órán belül háromszor-négyszer kell pisilnem. Nem tudom, milyet ittál, de ha olyat, ami túl van vizezve, akkor meg főleg. Amúgy a komló is lúdas lehet, mert az meg a kenderfélék családjába tartozik, így a sör már kis mértékben is érezteti hatását (alkohol + komló együtt)!
2019. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Segítsd meg hogy kijöjjön.
2019. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Mármint a sör.
2019. febr. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem fulladt volna a kádba mer a szervezet azért elég határozottan reagál ha víz kerül a tüdőbe, ha arra nem ébred fel akkor semmire. főleg hogy másnapos volt és nem részeg
2019. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!