Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti mivel keveritek a bort, ha...

Ti mivel keveritek a bort, ha éppen nincs se kóla, se narancs?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 17:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
40%
Miért, tisztán nem lehet inni? Semmivel, vodka kivételével minden piát tisztán iszom, a vodkát is csak azért keverem, mert önmagában íztelen! Viszont a bornak szerintem fajtától függetlenül kellemes íze van, csak másmilyen, felesleges keverni!
2019. máj. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
73%

Nem kevered, de fröccsözöl... Az ellentmondás, ami végig követi a magyar társadalmat a mindennapokban: tagadod, amit csinálsz.


Ízléseiteket rá eröltetitek másokra, hogy szerinted, mint masszív alkoholista szerint a fröccs és a bólé vacak.

Ez is jellemző, hogy szerinted mindenki csak egy dolgot szerethet.


Szánalmas.

2019. máj. 3. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
ha vörösről van szó, akkor málna, vagy erdegyümölcs italporból készült löttyel. az ízhatás elment még eperrel, és meggyessel, tehát hülyeség így fogalmazni de olyan mintha a piros gyümölcsök "illenének" hozzá. fehérborhoz pedig egyértelműen fehérszőlőlé
2019. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
42%
Mivel keverem? Kanállal.
2019. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Egyszer volt olyan, hogy csak rossz bor volt meg slice bodza. Én úgy még sose álltam be :)
2019. máj. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Semmivel nem rontom el a jó boromat.
2019. máj. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!