Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek két lánynak 1...

Szerintetek két lánynak 1 üveg Jager elég?

Figyelt kérdés
Beszeretnénk rúgni, tehát többet szeretnénk a becsiccsentésnél.. Ha ketten megiszunk egy Jagert energiaitallal keverve az elég lesz?

2019. jún. 3. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
83%

Tudom 8 általánossal nehéz megérteni, de az energiaitalnak semmi köze a berúgáshoz. Ez egy.


Kettő: attól függ mekkora üvegről beszélünk és mekkora lányokról.

2019. jún. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Ne keverd energiaitallal, semmi értelme, csak elrontja az ízét.

Nem tudom mekkora üvegről van szó, ha nem vagytok hozzászokva és 50-60 kiló a súlyotok akkor fél liter elég lehet kettőtöknek. Egyébként 7 deci, vagy egy liter kellhet kb.

2019. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

De, az energiaitalnak alkohollal keverve igenis van köze a berúgáshoz. Mivel a koffein stimuláns, emiatt az ember kevésbé érzi meg az alkohol hatását, vagyis bátrabban fog még többet inni.


Miért szeretnétek berúgni?

Mert gondolom csak “nagylányoskodtok”, pont van otthon anyunak/apunak Jägere, de mivel túl erős nektek, ezért kevernétek energiaitallal, hogy elnyomja az ízét..mindenki máshogy bírja az alkoholt, mivel sejtésem szerint nem igazán isztok, ezért szerintem 2-3 felestől már ki lesztek. Persze függ attól hogy mekkora termetetek van, ettetek-e előtte stb.

2019. jún. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim válasza:
83%

Tudom hogy a mai fiatalok körében nagyon elterjedt a alkohol és a energia ital keverése, de sokan nem tudják hogy ez milyen veszélyes, mert ha keverjük a

sok cukrot, koffeintt és alkohollal akkor szív ritmus zavarok állhatnak elő ami nagyon veszélyes, össze is eshetek. És ha még nem töltötték be a 18 at és neagyisten történtik valami, akkor mit fogtok csinálni?

2019. jún. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, de csak annyi volt a kérdésem, hogy 1 üveg elég-e kettőnknek. Két 16-1 éves lányról van szó, tehát általános iskola vagy sem, teljesen mindegy. Másrészt, azért keverjük energiaitallal mert feldobja, ízlések és pofonok és nem, nem bírjuk hanem JOBBAN ízlik keverve:)
2019. jún. 3. 19:58
 6/26 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a berúgás nem meríti ki a nagylányoskodás fogalmát a mi szókincsünkben:)
2019. jún. 3. 20:03
 7/26 anonim ***** válasza:
69%
De 16 évesen kimeríti :)
2019. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem értem miért fáj idegeneknek más fiatalok szórakozása akiket még csak nem is ismernek:)
2019. jún. 3. 20:07
 9/26 anonim válasza:
21%
#kerdezo baratnoje . Elirtad, mert jagert siman akarunk inni, tisztan keveres nelkul. Energia italt csak mellé akarunk inni egy-kettő pohárral
2019. jún. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
42%
Nem ertem miert kell lenezni minden 16 evest. Egy egyszeru kerdest tett fel, nem a vilag megvaltasrol kezdett beszelni. Nem bűn ha egy fiatal beszeretne rugni :)
2019. jún. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!