Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 17 vagyok. Ha veszek olyan...

17 vagyok. Ha veszek olyan szeszes italt amin nincs rajta az a fekete lopás gátló (pl somersby, sör, ) azt az önkiszolgálóban megtudom venni? Vagy valaki megallit es nem vihetem ki?

Figyelt kérdés
2019. júl. 8. 00:32
 1/7 anonim válasza:
100%

Az onkiszolgalonal levo "penztarosnak" (vagyis aki altalaban segít ha elakadsz valamiben) igazolnia kell hogy elmultal 18 mivel az onkiszolgalo gep kiirja hogy korlátozás ala eso cikk.

Velem is volt hasonlo 17 eves koromban vettem Somersbyt de normalis volt nagyon a no nem kert szemelyit

2019. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván lehet próbálkozni (ki nem tette?) de elméletileg nem lehetséges.
2019. júl. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
46%
Kérj meg egy jófejnek látszó tagot, hogy vegye már meg neked. Én megtenném, mert jófej vagyok ☺
2019. júl. 8. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Az önkiszolgáló megáll és személyzetet hív az alkoholos ital jóváhagyására. Innentől ugyanúgy bukta, ha személyit kér.
2019. júl. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
7-es vagyok, én is hoztam már ki cigit, piát fiatalnak. Jófejségből. Nyilván nem kisgyereknek, de erejeteljében lévő 16-17-körüli kamasznak simán.
2019. júl. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
18 éven aluli nem vehet alkoholos italt, mi a szart nem lehet ezen megérteni?
2019. júl. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
Én is vettem már dohánybolt előtt ácsorgó fiataloknak cigit.
2019. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!