Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » A burger kinges vega whopper...

A burger kinges vega whopper majonéz nélkül vegán? Vagy azon kívül is van pl. A puffancsban tojás/tej?

Figyelt kérdés

2019. aug. 2. 00:11
 1/4 anonim válasza:
75%

Igen, majonéz nélkül vegán. Se a mekis, se a burgerkinges zsemleben nincs se tojás, se tej.

Viszont nálunk (vidéki nagyváros) volt belőle téma, hogy egy olajban sütik a húspogácsával, de azóta állítólag már külön készítik.

2019. aug. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
a burger king mit valaszolt?
2019. aug. 2. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem jutottam el Burger Kingbe csak neten nézegettem az összetevőket szóval őket még nem kérdeztem meg ha erre gondoltál.
2019. aug. 2. 13:39
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
Vegánnak nem mondható az alapanyagok termesztésének folyamata miatt. Vegetáriánusnak igen, mivel nem tartalmaz állati összetevőt (elméletileg, bár gyakorlatilag valamennyire mindig lesz benne pár ízeltlábú, vagy annál alacsonyabb rendű állati létforma), de vegánnak már nem, mivel a vegán elvileg teljesen naturális, az állattartástól mindenneműen független kéne legyen. Itt nem ez a helyzet. Tojásfehérjét tartalmaz, még majonéz nélkül is, igaz nem így, hanem átkezeleve fehérjeporrá, majd abból visszagyártva masszává. Ráadásul nem beszélve az állati trágyázásról sem, amit a primer állattartásból vesznek ki. (Ha nem lenne primer állattartás, akkor 100% műtrágya alapú kéne legyen, ami káros a fauna számára bizonyos módon.) Illetve még több más oldalról is közelíthetnénk rá (áram, papír, fogyóeszközök...stb).
2019. aug. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!