Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Miért fáj a mindenevőknek, ha...

Miért fáj a mindenevőknek, ha a vegánok esznek szójavirslit, szójafelvágottat, és ezekhez hasonlókat?

Figyelt kérdés

Butaság azt gondolni, hogy ezek húshelyettesítők, mert egyáltalán nem hasonlítanak az állati verziókra.

Mégis sokaknak szinte vérben forog a szeme, hogy a vegánok hogy mernek ilyesmit enni.


2019. dec. 6. 17:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem a legtöbb ember nagyon magasról leszarja más mit eszik.
2019. dec. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Soha életemben nem is hallottam olyasmiről, hogy bárkit is az zavarna, ha valaki saját magától ilyesmit eszik. Maximum egy-két kirívó példa lehet ilyesmire.

Zavarni az szokta az embereket, ha rájuk igyekeznek tukmálni az ilyesmiket.

2019. dec. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%
Pont fordítva van, senkit nem érdekel hogy ki mit eszik, csak a vegánok próbálnak erőszakosan téríteni meg itélkezni. Mintha az ő fingjuk illatosabb lenne. Pedig ez a sok kamu tej meg húshelyettesítő lefogadom károsabb az emberekre mint a hús meg a tej. Persze biztos van egészséges vegán opció de a legtöbb vagy lusta vagy nem akarja megfizetni úgyhogy ott van a Joya meg társai..
2019. dec. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
A legtöbb ember nem is ismer vegánokat, és az ezzel kapcsolatos hírek is esetleg akkor jönnek szembe velük, ha kifejezetten arra keresnek rá.
2019. dec. 6. 18:02
 5/22 anonim ***** válasza:
90%
Engem kifejezetten nem érdekel ki mit eszik. Én szeretem a húst, ha a vegán nem, akkor legalább több marad nekem.
2019. dec. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
"A legtöbb ember nem is ismer vegánokat" Lassan minden 5. ember az, miről beszélsz? Egyébként én még sose találkoztam olyan mindenevővel, akit érdekelt volna a szója, szejtán és társai, teszünk rá magasról. A turbóvegák között sokkal több erőszakos térítő van, mint a mindenevők közül, de a vegák többsége is teljesen normális.
2019. dec. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Minden 5.? Tényleg? De jó!

Én egyet sem ismerek.

2019. dec. 6. 18:29
 8/22 A kérdező kommentje:
A múltkor érdeklődtem egy fűszer után, hogy tartalmaz-e állati eredetű összetevőt. Erre egy nagyon okos addig hergelte magát, míg eljutott odáig, hogy a vegánok mi a fa..ért nem tudják megemberelni magukat, minek esznek ilyesmit. De nem ez az egy ilyen eset volt.
2019. dec. 6. 18:32
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
Én benne voltam egy vegán kajás csoportban, egyébként gusztákat sütöttek-főztek, ha valaki így sütne rám, megenném de a lényeg hogy úgy írtál ki egy kérdést hogy nem ismersz egyet se?? Akkor meg miből indulsz ki? Meg mint már előző válaszban mobdtam, pont fordítva van. A vegánok erőlködnek hogy mi is azt együk mint ők. Üdv egy hentes
2019. dec. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel ki mit eszik. Pl. a férjem is mindenevő. Viszont engem már többször piszkáltak.
2019. dec. 6. 18:38
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!