Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok, mi a véleményetek a...

Vegánok, mi a véleményetek a cikk tartalmáról?

Figyelt kérdés
[link]
2019. dec. 10. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Hogy provokativ.
2019. dec. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdésnél már láttam. Ott is linkelte valaki. Annak ellenére, hogy én is 81% vagyok, nem én voltam. :D
2019. dec. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Provokatív, ugyanúgy ahogy a kérdés is.
2019. dec. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miért provokatív?
2019. dec. 10. 17:50
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát én nem tartom kifejezetten provokatívnak. Nem minden diéta válik be az összes embernek, pl. a ketó se való mindenkinek. Ettől függetlenül még vannak, akiknek meg jó.
2019. dec. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vegánságtól függetlenül azt mondom, hogy aki a nézettségből él, annak az a munkája, hogy minél feljebb tornázza azt. Míg más napi 8 órát tölt a munkahelyén, addig egy influencer a követő táborát építi, és próbálja megtalálni azokat a témákat, amik sok embert érdekelnek. A veganizmus ma nagyon felkapott téma, a vegánság elhagyásával pedig rengeteg reakciót lehet kiváltani. Ezzel a veganizmust pártolókat és ellenzőket is eléri, vitára készteti, ő pedig ebből az aktivitásból él meg.

Emiatt én kételkednék abban, hogy ez a lány valóban úgy él-e, ahogy mutatja.


Nem ő az első, aki az exvegán címkével válik híressé, de ettől még a véleményem a vegánságról nem változik. Eddig is tudtam, hogy nem mindenkinek van türelme/kitartása/lehetősége olyan növényi étrendet kialakítani és következetesen folytatni, ami tényleg egészséges. Nekem a saját tapasztalatom a legfontosabb, és az egészségemmel kapcsolatban próbálok megbízhatóbb forrásokból tájékozódni, mint a Youtube, vagy ezek a híroldalak.

2019. dec. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem lep meg. Mások is vannak, akik ugyanezt vagy hasonló utat jártak végig.

Az utolsó mondat miatt szerintem nem provokatív, max. elgondolkodtató.

2019. dec. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!