Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Melyik a legfinomabb növényi tej?

Melyik a legfinomabb növényi tej?

Figyelt kérdés
Rizstej, mandulatej, kókusztej, ...? Tejbegrízt szeretnék csinálni. :)

2020. máj. 30. 12:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Attól függ, hogy mihez akarod használni. Tejbegrízhez a rizstej finom lesz. Én kávéhoz is azt szeretem, krémes édes íze van. Viszont a gabonapehely ehetetlen vele, ahhoz mandulatejet szoktam. Érdemes többfélét kipróbálni. Én pl a kókusztejet egyáltalán nem szeretem.
2020. máj. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Tabbouleh ***** válasza:
100%
Én is rizstej párti vagyok, a kókusz meg szerintem is borzalmas :'D
2020. máj. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell kitapasztalni, én pl a szóján kívül mindent utálok
2020. máj. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sokat próbáltam. Főzéshez egyedül a rízstejet viselem el.

Tejbegrízhez bármelyik jó, én mandulát és szójával csinálom, azzal szinte alig lehet éreznia különbséget.

Kávéba mehet a kókusz, mandula meg a szója, újabban a mogyorótej.

De csak is kizárólag az alpro jött be nekem,a többi annyira felvizezett... hiába olcsóbb.

2020. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Rizstejjel vagy zabtejjel szoktam fozni, muzlihez a kedvencem a mogyoros es a kesudios. A mandulasat kicsit mar unom, a kokuszt es a szojat nem szeretem. Talan a ket abszolut kedvencem az alpro mogyoros, illetve a zabtej. Neha veszem a sima csokisat is, ha csoki utan sovargok, elotte az etcsoki-mandula kombost ittam.


Probalj ki tobb fajtat, mindenkinek mas az izlese, biztos megtalalod ami neked a legjobb!


A kerdesre valaszolva a tejbegrizhez a rizstejet ajanlom!

2020. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Chia pudinghoz kókusztejet használok, azzal kifejezetten finom. A többihez szójatejet.
2020. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alpro
2020. máj. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kávéhoz szeretem az alpro barista mandula tejet, nagyon jól fel lehet habositani.

Tejberizs és grizhez a szója és a zab kivételével bármelyik jöhet :D

2020. máj. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Happi rice és Happy coconut, ezeket veszem mostanában. Nem szorulok rá a növényi tejre, jó a sima is, viszont ezek olcsóbbak. Nekem az Alpro már horror drága.
2020. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a rizstej jött be.
2020. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!