Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Az anyatej vegán?

Az anyatej vegán?

Figyelt kérdés
A feleségem most szült és nagyon sok teje van, viszont én vegán vagyok. De mindenképp szeretném valahogy hasznosítani a felesleget. Sajtot vagy vajat csinálnék belőle. Szerintetek?

2020. júl. 1. 15:15
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
87%

Persze, hiszen nem kell hozzá állatot kihasználni, bántani, elpusztítani.


De ez evidens. A sajt, vaj stb meg szvsz akkor is beteg ha ezzel viccelsz, meg akkor is ha komolyan gondolod. :D

2020. júl. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
94%

Ez nem komoly...

Amúgy a baba számára vegán, mindenki másnak nem vegán. Ahogy a boci számára is vegán a tehéntej, az ember számára meg nem.

2020. júl. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem beteg. Inkább ajándékozátok el olyanoknak, akiknek nincs tejük vagy tartsátok meg a gyereketeknek. Könyörgöm anyatejből sajtot csinálni.
2020. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha hasznositani akarod akkor add el, a befolyt összegböl meg vegyél csicsokát.
2020. júl. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak vicc lehet...

Picit nekem olyan benyomásom van, mintha hirtelen a feleséged a „haszonállat” volna.

2020. júl. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

#5

Én speciel épp ezért írtam... ha ez vicc, akkor is elég beteg. Akinek ez a legjobb szórakozás hogy ilyen kamukat ír ki, azzal valami nem oké. :D

2020. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
95%
trollkérdés? :-D
2020. júl. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
94%

vannak ilyen beteg elmék...


[link]

2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Vannak anyatej állomások olyan anyáknak akik nem képesek valami oknál fogva szoptatni

Inkább oda kellene adni a tejet de akkor figyeljen rá a feleséged, hogy miket eszik mert ha például nagyon fűszereset eszik akkor az bántani fogja a baba gyomrát a tejen keresztül

2020. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagyok benne, hogy a kérdező nem komolyan gondolta a kérdést. Már azért sem mert egy vegán tudja, hogy mit jelent vegánnal lenni. Hogy az állatokat nem akarja kihasználni, egyébként meg ha hosszú ideje vegán valaki, akkor meg sem tudná emészteni a tejtermékeket később. Másfelől lekicsinylő úgy egy nőre gondolni mint egy tehénre.

Mindenki maga dönt a saját testéről, de aki extrán termel anyatejet, ő inkább ajánlja fel. Sok anyuka nem tud szoptatni és az ő kisbabájuknak nagyon hasznos lenne.

2020. júl. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!