Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Ha Gordon...

Vegetáriánusok! Ha Gordon Ramsey (vagy igazából bármilyen híresebb jó séf) csinálna egy ínycsiklandó ételt amiben hús van, megennétek, vagy legalább megkóstolnátok?

Figyelt kérdés
Elsősorban azokat kérdezem akik fogyózás miatt vegetáriánusok nem pedig környezet védelem miatt.

2020. júl. 4. 22:56
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Kommentben bővebben kifejtem
44 szavazat
1 2
 1/12 anonim válasza:
10%
Amennyiben gyümölcshús van benne, én biztosan. Meg is enném, miután megkóstoltam és ízlett is. Ha nen ízlene, nem enném meg. Ha nem kóstolom meg, akkor pedig biztos, hogy nem is ízlene. De ha megszagulom akkor végülis már úgyis a testembe juttattam a részecskéit. Szóval a szaglással is óvatosan! Én éppen ezért nem szoktam baconöket szagulgatni. Amúgyis hagyma békön mindenkit, szombat van.
2020. júl. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ismerősöm
2020. júl. 4. 23:48
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Biztos hogy nem kóstolnám meg, főzheti az atyaúristen is, ha hús van benne, hozzá sem nyúlok.
2020. júl. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Vegansophie ***** válasza:
91%
Nem
2020. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
Elnézést, hogy nem releváns a kommentem, de őszinte érdeklődésből kérdeznék valamit. Miért jó vegetáriánus étrendet követni fogyáshoz? Pont, hogy nem ez lenne a logikus. Nem kötözködni akarok, csak nem értem.
2020. júl. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
#5 tényleg nem tudom, ismerősöm ezért vega és azt hittem hogy sokan ilyenek, de akkor ne vegyétek azt figyelembe
2020. júl. 5. 16:14
 7/12 anonim ***** válasza:
52%
6 Értem.
2020. júl. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Vegansophie ***** válasza:
48%
Bár én nem fogyózásért csinálom de lehet nem hülyeség az se
2020. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem fogyózom, de azért vagyok vegetáriánus, mert nem szeretnék húst enni. Semmilyen körülmények között, mindegy ki főzte. Ha húst akarnék enni, nem kellene híres szakács, mert több ismerősöm van, aki az én ízlésem szerint nagyon jól főz.

Ha ismert szakács főztjét kellene megkóstolni, örömmel ennék a desszertből, de a hús így sem érdekelne.

2020. júl. 6. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 egyszerűen a növények arányaiban kevesebb kalóriát tartalmaznak.
2020. júl. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!