Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Mi történik, ha egy vegán...

Mi történik, ha egy vegán húst eszik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy már nagyon régóta nem evett húst.


(Az én fiktív karakterem kábé egész élete alatt nem evett)


Ha egyszer mégis rákényszerül, akkor mi történik? Rosszul lesz?


(Nem lelkiismereti okokból nem eszik húst, szóval az nem játszik hogy bűnbánat vagy hasonló miatt érezné rosszul magát, egyedül az érdekel hogy a gyomra hogy reagál az ismeretlen cuccra)


2020. júl. 7. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
A húst a legnehezebb emészteni, valószínűleg megülné a gyomrát.
2020. júl. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ mennyit eszel először belőle. Célszerűbb fokozatosan hozzászoktatni a gyomrodat, akkor nem lesz gond.

De kizárólag halat, vagy csirke mellett egyél első néhány esetben, az ennél töményebb, zsírosabb húsok valóban megzavarják az emésztést.

2020. júl. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Világvége azonnal.
2020. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Fájna a hasa, mert nincs hozzászokva.
2020. júl. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
17%
Ha 1-2 szelet gépsonkával kezdi, vagy egy kis db-ka párolt hallal, esetleg főtt csirkemell felének a fele!!! Ezek még nem olyan nagy mennyiség, hogy gyomorfájást kapjon tőle.
2020. júl. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%

Valószínűleg brutál hasfájás lenne a vége.

Egy éve nem eszek húst (nem vagyok vegán, még csak vegának se mondanám magam, csak húst nem eszek), múltkor véletlenül beleettem és nagyon fájt a gyomrom. Aki évek óta vegán, annak szép élmény lehet...

2020. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!