Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Melyik növényi tejjel a...

Melyik növényi tejjel a legfinomabb a kávé?

Figyelt kérdés
Elkezdtem kísérletezni a növényi tejekkel, pl zabkásával nagyon finom, de kávéval nem ízlik. Ti milyet használtok?

2020. aug. 6. 09:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Kávéhoz próbáltam mindent, de az nekem csak igazi tejjel jött be.

Reggeli müzlihez viszont kókuszt vagy mandulatejet iszok.

2020. aug. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Hát szerintem az ilyen zsírszegény növényi tejekkel mint pl. mandulatej, kifejezetten ihatatlan. A mandulatej pl. alapból elég keserű, a kávé szintén keserű. Inkább zsírosabb tejekkel jó, pl kókusztejjel, mert a zsír megköti a kávéban a tanninokat és neutralizálja a keserű ízt.


De amúgy ízlés dolga, én mandulatejjel nem szeretem, azért vagyok ellene :D Nekem pl. kókusztejszínnel a legjobb.

2020. aug. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Rizstejjel nagyon jó! Édeskés,hasonlít az igazi tejeskávéhoz. Ezen kívül kapható barista mandulatej meg szójatej,ami szépen habosítható!
2020. aug. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!