Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szójafehérjét szoktatok...

Szójafehérjét szoktatok fogyasztani? Vannak fenntartásaitok? Mítosz a káros hatása vagy ti is tapasztalatok bármit is?

Figyelt kérdés

2021. márc. 12. 22:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
Mítosz. Megbízható forrásból mondom. Én egy helyen nagyon finom házi tofut szoktam venni, imádom, hetente 2x biztosan eszek. A sima bolti tofut nem szeretem, a toffinit meg társait, köze nincs az igazi tofu ízhez. Egyébként szójabab pörköltet is készítettem már, nem volt rossz. Kedvenc növényi tejem pedig a szójatej.
2021. márc. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%
szerintem mértékkel semmi káros hatása nincsen, hs pajzsmirigy gondjaid vannak vagy allergiás vagy rá akkor mellőzd, de nem lesz semmi bajod, próbáld ki a búzahúst vagy a növény alapú fasírtot is...
2021. márc. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 nemaRendőrség ***** válasza:
14%

Biztos hogy nem vennék.

Hagyományosan kik esznek szóját? Az ázsiai népek! Úgy akarsz kinézni mint ők? Azt akarod hogy a gyereked úgy nézzen ki mint ők?

160 magas kisfiúnak kinéző férfiak, nulla izommal.

Vagy dagadt szumósok olyan lógó mellel meg béllel ami csak nőknek lehet?


A szója megköti a tesztoszteront a szervezetedben és ösztrogénnel helyettesíti. Ha akarsz mentális zavarokat, fáradtságot, gyenge izomzatot és csontrendszert, impotenciát, női típusú elhízást akkor hajrá, egyél szóját

2021. márc. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Sportolok.

Napi 10g szójafehérje izolatumot fogyasztanék. Kipróbálnám.

10g szója, 10g borsó, 10g rizs.


Véleményem szerint nem olyan durva nagy adag hogy ne tolerálják a szervezet.

Lehet allergén, de a tej is és aki egy nap 100g tejsavóbfehérjét iszik ott is besokalhat a szervezet.

2021. márc. 13. 09:26
 5/32 anonim ***** válasza:
53%

Sok hülyeség elterjedt a szójával kapcsolatban.Ami a lényeg:

Az egsetlen teljes tápértékű növény, ami azt jelenti, ha semmi mást nem fogyasztassz akkor is életben maradsz mert az élethez feltétlen szükséges 9 essenciális zsirsavat tartalmazza.Az állati termékek közzül a tojás ilyen és a (anya) tej ilyen.

Vannak akiknek alergiás tünetei lehetnek a szójában található - allergén anyagnak nyilvánított szója lecitintől.Ezzel azonban sokféle anyagban találkozhat ( pl.csokoládé) mert emulgeáló szerként használják az élelmiszer és édesiparban.

Amit a 3/4 irt az szín tiszta hülyeség!!Az összeesküvés elméletek gyártói szoktak ilyet kiagyalni. lásd: shopbuilder.hu/vegre

2021. márc. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
14%
Normális, vegyes étrend esetén belefér, de csak nőknek, férfiaknak nem ajánlott a fitoösztrogén tartalma miatt.
2021. márc. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
61%
Baromság, férfiak is ehetik a szóját. Nem kell félni tőle, hagyjuk már ezt a fitoösztrogénes hülyeséget, rég megcáfolták.
2021. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
69%

#3

Nagyon remélem, hogy csak trollkodsz és valójában nem vagy ilyen ostoba.

2021. márc. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
19%
A kutyámnak sem adok ilyen szemetet , így én sem eszem :D
2021. márc. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
69%
Miért szemét? Mivel rosszabb, mint a krumpli, a bab vagy bármelyik növény?
2021. márc. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!