Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok! Hordanátok turis...

Vegánok! Hordanátok turis gyapjúfelsőt?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen más, nem vegán ruhadarabot? Miért, illetve miért nem?
2021. ápr. 9. 17:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

Szerintem meg ezeknek a birkáknak az a szenvedés ha nem nyírják meg. Tudom a belvárosból nehéz elkepzelni de a birkát akkor is meg kell nyírni időnként ha a gyapjúval nem csinálsz semmit.


[link]


Ez gondozás nem kínzás. És ha egyszer le kell nyírni a bundát miért jobb, ha hagyjuk a földön elrohadni mint felhasználni?

2021. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Arról beszél a liberális balfék, hogyha nem ennének birkát, akkor nem is szaporodnának, nem lenne mit megnyírni.
2021. ápr. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem meg hordd azt amit te etikusnak találsz. Nem kell betűre követni mások szabályait. Simán lehetsz vegán ha turis gyapjú pulcsit veszel fel, ezáltal a fast fashion környezetterhelését csökkentve,ha neked ez a fontos és ez a meggyőződésed. Mondjuk azok után, hogy ilyen kételyek felmerültek, sosem tudnád nyugodt lelkiismerettel felvenni azt a pulcsit, nem igaz? :)

8 éve vagyok vegán és bőr övet hordok. Az öv tini korom óta, vagy 20 éve megvan. Eldobni, sokkal nagyobb pazarlás és etikátlanság lett volna, mert azóta műbőrből elhasználtam volna vagy tizet ami a környezetre károsabb.

2021. ápr. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!