Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánként lehet állati trágyáv...

Vegánként lehet állati trágyával trágyázott növényt enni?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 10. 14:10
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
96%
Most az a kérdés, hogy a tehénszar vegán-e? Azt ugye tudod, hogy a tehén akkor is szarik, ha nem használják ki a tejéért?
2021. ápr. 15. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
De a szóban forgó tehén nem is létezne, ha nem tartanák a tejéért, húsáért. Vagyis a tehénszar, ami a paradicsomra kerül, nem más mint a nagyüzemi állattartás mellékterméke.
2021. ápr. 15. 06:51
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
Mézet sem ehetnek, tehát lenne nem etikus. Macskát sem tarthatnak, nehogy lenyeljenek egy macskaszőrt.
2021. ápr. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
25%
Nem értem, hogy fordította meg a "nem lenne" kifejezést, amikor elmentettem...
2021. ápr. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
30%
De csak olyan bogyót, ami magától esett le, hogy ne okozz fájdalmat a növénynek.
2021. ápr. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ez belefér a vegánságba, mert nem a trágya miatt tartják az állatot, nem kell epusztulnia vagy szenvednie a létrejötéért. Ennyi erővel gyümölcsöt sem ehetnél, mert az meg a méhek meg más rovarok munkájával van beporozva. Ennyire mélyre menni a vegánságba már túlgondolás... nincs értelme.

Másik oldalról megvizsgálva pedig az állati trágya sokkal környezetbarátabb mint a műtrágya és egy vegánnak szerintem ez is fontos kell legyen.

2021. ápr. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
20-as vagy emberit.
2021. aug. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!