Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Szeretnék szejtánt grillezni,...

Szeretnék szejtánt grillezni, van valami jó fűszer vagy elkészítési mód tippetek?

Figyelt kérdés

Szeretnék szejtánt grillezni, van valami jó fűszer vagy elkészítési mód tippetek?


Néhány hete ismerkedtem meg a szejtánnal, előtte még csak húst grilleztem. Szeretem a barbecues, füstös ízeket, és ha kérge van a sült ételeknek. Szeretném ugyanezt elérni szejtánnal is.


2021. júl. 4. 16:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én nagyon régen csináltam szejtánt, és nem valami sokszor, de múltkor megtaláltam ezt a receptet, és nagyon megtetszett.


Ha valami húspótló szerűt készítek, mindig teszek bele fokhagyma granulátumot, vöröshagyma port, füstölt paprikát, borsot, csipet kakukkfüvet, csipet zsályát, kevés borsikafüvet, szójaszószt. Esetleg őrölt koriandert, mustármagot is lehet bele tenni, vagy BBQ szószt, pici balzsamecetet.


Van mikor egyszerűen csak veszek grillfűszer keveréket, és azt használom.

2021. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!