Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok és akik nem esznek...

Vegánok és akik nem esznek tojást! Hogyan helyettesítitek a tojást a fasírtféleségekben? Útifűmaghéj vagy burgonyakeményítő megfelelő? Amennyiben igen, hogyan kell ezeket felhasználni és adagolni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 16. 01:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Burgonyapehely, zabliszt a kedvenceim. Az utifu fura állagot ad. A keményítő jó választás, ha tudod használni.
2021. szept. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
98%
Csicseriliszt
2021. szept. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ÉN semmivel nem helyettesítem, ha nem teszel sok zsömlét/zsömlemorzsát hozzá, akkor nem esik szét. A 'trükk' csak annyi, hogy amikor összeállítod, alaposan össze kell gyúrni, amíg 'tésztaszerü' lesz a massza és legalább fél órát pihentetni formázás és sütés elött.
2021. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

3, ha igy oszegyurod, nem lesz keszen kemény, mint tojassal?

Azzal egyben van, nem morzsálós

2021. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Fasirt feleseg? :) Az mi? Hamburger huspogacsaban egyaltalan nincs tojas ... balkani darathuzbol keszult cuccok (csevabcsicsa, mics) egyaltalan nem ismerik a tojast ... ezzel csak azt akartam mondani, hogy a daralthusos dolgokba egyaltalan nem kell tojas ES MAS HULYESEG SEM!
2021. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%

Tojas akkor kell, ha rossz minosegu a hus, vagy ... vizben aztatott zsomlevel turbozod fel a mennyiseget.


De ha a zsomlet eleve tejbe aztatod ahogy valojaban kell, akkor mar egyaltalan nem szukseges a tojas.


Magyarul: tojas a vizes/nedves dolgokat tartja egyben, ilyen a rossz monegu hus es a vizben aztatott zsemle :))))

2021. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%
semmi köze az idióta tejbeáztatásnak ehhez
2021. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
4-es: a 3-as vagyok, tojás nélkül ugyanolyan lesz, mint a megszokott, semmi különbség sincs.
2021. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem húsról van szó. Érdemes figyelni a kulcsszavakat.
2021. szept. 16. 14:25
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Chia magot használok sütikbe és lencsefasírthoz. 1-2 evőkanálnyit.
2021. szept. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!