Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Adventi vásár közelében vegán...

Adventi vásár közelében vegán beülős helyeket tudtok?

Figyelt kérdés
2021. dec. 7. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
(Budapest)
2021. dec. 7. 14:52
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Melyik vásárra gondolsz konkrétan?
2021. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
7%
Na jó, ezt nem értem. Mocskos húsevőket ne ülhessenek a környékeden, vagy mi?
2021. dec. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2:Vorosmarty ter.


3:Húsevő baratnommel mennek, ezt rakd össze.

2021. dec. 7. 15:47
 5/8 anonim ***** válasza:
97%

Kinyitod a google maps-t, rázoomolsz a belvárosra, és beírod a keresőbe, hogy vegán vendéglátóhely. Voilá...


[link]

2021. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Govinda étterem , kb 1 km-en belül van
2021. dec. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy a fél belváros a Vörösmarty tér 10 perces közelében van, akad pártucatnyi lehetőség...


Napfényes, Madal (a vegán éttermük az Alkotmány utcában, nyilván nem a kávézók), Vegan Love Downtown a legjobbak szerintem.

2021. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A Magyarországon kapható vegán termékek csoportban van erről egy hosszabb poszt facebookon. A Vörösmarty téri vásáron kívül van egy gyroszos stand, ahol árulnak vegán gyrost. Bent nem nagyon van vegán cucc. Egyébként csak a szokásos éttermek a belvárosban, én nagyon ajánlom pl a Kozmoszt, érdemes előre helyet foglalni, mert hétvégén este telt ház szokott lenni. A veganinja oldalán van teljes vegán/vegánbarát etteremlista, bár nem tudom mennyire up to date, szerintem az ilyen infók facebookon sokkal gyorsabban terjednek. Ha olyan helyet keresel, ahol húsos kaja is van, akkor a Ropogó nagyon jó, de az kicsit messzebb van, az Astoria és a Kálvin közt.
2021. dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!